fbpx
Víkend her pro sebekontrolu a čuchání

Víkend her pro sebekontrolu a čuchání

ORGANIZÁTOR : Ida Štefková, ida.stefkova@gmail.com

TRENÉR :  Ida Štefková a Lída Makkiová

UBYTOVÁNÍ : kynologický areál Happy Herolky (RS Brněnka, Heroltice u Tišnova), kontakt Janeta 776 825264

Termín:  16.-19.5.2024 prodloužený  víkend

Pro koho je tento víkend určen? Pro každého – stačí mít chuť zkusit něco nového…Čuchání je pro psa přirozené, můžete tedy začít s discoveringem \(vyhledávání předmětů s pachem psovoda – ztracené klíče, prstýnek, peněženka….) nebo noseworkem (vyhledávání specifického pachu-skořice,pomeranč….podobně jako polecejné pes vyhledává drogy)

Během víkendu se také zaměříme na základní a pro život nezbytné dovednosti jako je přivolání, správné označení žádoucího i nežádoucího chování, odmítání potravy, práci s odměnami, cviky z poslušnosti. Čeká vás socializační cvičení mezi lidmi i psy, řízená socializační procházka, nácvik překonávání různých povrchů a nástrah z běžného života.

Můžete si připravit k řešení svůj problém nebo cvik na přání. Změříme síly v oddechovém sranda závodu, který zvládnou všichni bez ohledu na věk a zkušenosti.

Víkend je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušené starší psy, kteří se ze zdravotních důvodů již nemohou věnovat psím jiným psím sportům. Protože čuchání psy baví, je víkend vhodný pro všechna plemena.

Přijďte -vyzkoušejte.

Těší se na vás Ida a Lída

Víkend začíná čtvrteční večeří v 18:00, příjezd do areálu možný od 16.00, výcvik probíhá do nedělního oběda.  Pobyt končí obědem.

Cena za výcvik, ubytování s plnou penzí:

2300,- výcvik psa

2390,-  1 osoba v chatce s plnou penzí
2490,-  1 osoba na pokoji s plnou penzí

2190,-/osobu při 2 a více osobách v chatce s plnou penzí
2290,-/osobu při  2 a více osobách na pokoji s plnou penzí

1290,- dítě 4-10 let v chatce nebo na pokoji
1590,- dítě 11-14 let v chatce nebo na pokoji

60,- / den příplatek za jakoukoliv dietu – požadavek nutno uvést v poznámce přihlášky povlečení
100,-/ víkend zapůjčení lůžkovin včetně povlečení (doporučujeme vlastní spacák,prostěradlo, případně polštářek)
170,- / den topení

 

Přihláška akceptována po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 2300,- na účet  

670100-2200092105/6210. Do poznámky uveďte celé jméno a datum kurzu, jako variabilní symbol své telefonní číslo uvedené v přihlášce.

Rezervační poplatek 2300,- je nutné uhradit společně s přihláškou! 

Rezervační poplatek je NEVRATNÝ. Doporučujeme najít za sebe náhradníka. 

Ubytovaní a strava se platí na místě v hotovosti.

Případné dotazy posílejte na email  ida.stefkova@gmail.com

Dotazy ohledně ubytování či stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com


O areálu

Ubytování a registrace je možné v den příjezdu od 16:00 v jídelně v přízemí hlavní budovy

Ubytování je v pokojích nebo v chatkách, sociální zařízení je společné. Lůžkoviny
nejsou součástí vybavení, ale lze si je zapůjčit za poplatek 100,- na celý pobyt.  Povlečení je nutno mít vlastní. Doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo a polštářek. Je také nutné mít deky nebo prostěradla na zakrytí volné postele, pokud váš pes spí v posteli. Doporučujeme mít pro psi kenelu nebo klec. Psi nesmí pouze do koupelen a bazénu. Je potřeba po svých psech sbírat exkrementy v areálu i mimo něj. Chatky i pokoje se vrací na konci pobytu uklizené, případně je možné si úklid zaplatit.  K dispozici je plně vybavená kuchyňka, pro BARF je možné využít mrazák. Vegetariánskou, bezmléčnou nebo bezlepkovou dietu je možné dohodnout, uveďte v přihlášce do poznámky.   Úvazy psů u chatek jsou možné, ale nikoli příliš dlouhé, aby uvázaný pes nemohl být v neřízeném kontaktu s jiným psem. Psi projevující příznaky infekčních nemocí se nemohou akcí zúčastnit. Volný pohyb psů je dovolen jen po dohodě s trenérem. Výcvik probíhá na vlastní nebezpeční, za své úrazy zodpovídáte sami. Respektujte prosím všechny pokyny trenérů. Doporučujeme mít uzavřeno pojištění odpovědnosti pro svého psa.

 

 

 

Comments are closed.