fbpx
Výcvikový tábor pro děti a jejich psy

Výcvikový tábor pro děti a jejich psy

Organizátor: Janeta Tolgová, 776 825264

Ubytování: kynologický areál Happy Herolky, RS Brněnka, Heroltice u Tišnova, tel.776 825264

 

Tábor je zaměřen na vytvoření vztahu mezi dítětem a jeho psím parťákem. Pro děti jsou teorie o výcviku občas velmi složité, proto je na táboře vyzkoušíme pomocí her a zábavné teorie.

Účast je vhodná pro děti, které teprve se svým psem hledají aktivitu, které by se spolu věnovali. Na táboře si můžou vyzkoušet  různé psí sporty….agility, hoopers, dogdancing, nosework, rally obedience.

Také se podíváme se na kloub každodenní poslušnosti. Nebudou chybět ani hry a bojovky tak typické pro dětské tábory – a samozřejmě celotáborová hra!

Týden bude zakončen závodem bez psů i se psy, na všechny děti čekají prima ceny.

Všem dětem a jejich psům se věnujeme 24 hodin denně, pro případ jakéhokoliv problému, který by na táboře vznikl, jsme dětem k dispozici i v noci. Program se psy střídají aktivity bez psů (aby si psi mohli odpočinout)

Ubytování

Děti budou bydlet ve 4-5 lůžkových chatkách nebo pokojích. Nemůžeme zaručit samostatné ubytování. Pokud máte zájem ubytovat děti spolu s jiným účastníkem v chatce napište do poznámky přihlášky, s kým má Vaše dítě bydlet. Psi bydlí s dětmi v chatce. Doporučujeme mít s sebou klec nebo látkovou kenelu (není podmínkou).

 

Cena za ubytování, stravu a výcvik : 

7500,-   za tým dítě a pes  částka zahrnuje ubytování v chatce, plnou penzi, pitný režim, výcvik psa i náklady na trenéry, celotáborovou hru, celodenní dohled nad dětmi

Můžeme pro vaše dítě zajistit bezlepkovou, bezlaktozovou či vegetariánskou dietu – v případě zájmu uveďte do poznámky v přihlášce.


Podmínky účasti dítěte a psa na táboře:

  1. Tábora může účastnit pouze dítě i pes bez zdravotního omezení, ve věku 10-14 let.
  2. Dítě se musí o svého psa umět postarat(samostatně venčit, krmit, umět se svým psem zacházet)
  3. Zákonný zástupce je zodpovědný za škody způsobené dítětem nebo psem.
  4. Háravá fena není důvodem neúčasti na táboře- o háraní nás ale předem informujte)
  5. Agresívní pes je vyloučen z účasti na táboře.
  6. Dítě je povinno dodržovat táborový řád .

 

Přihláška je platná po zaslání rezervačního poplatku ve výši 4000,-  na účet  290944420/0300

Doplatek ceny kurzu na místě v hotovosti.

Do přihlášky prosím v kolonce výcvik napište jméno a věk dítěte i psa.

Rezervační poplatek je nevratný. Lze jej převést na náhradníka, kterého si sami najdete.

Podrobnější informační mail o průběhu tábora bude všem rodičům zaslán po obdržení přihlášky.

 

Na Vaše děti se těší Janeta Tolgová, Pája Dohnalová a Petra Březinová

Veškeré dotazy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com, telefon 776 825264.


O areálu

Ubytování a registrace je možné v den příjezdu od 16:00 v jídelně v přízemí hlavní budovy

Ubytování je v pokojích nebo v chatkách, sociální zařízení je společné. Lůžkoviny
nejsou součástí vybavení, ale lze si je zapůjčit za poplatek 100,- na celý pobyt.  Povlečení je nutno mít vlastní. Doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo a polštářek. Je také nutné mít deky nebo prostěradla na zakrytí volné postele, pokud váš pes spí v posteli. Doporučujeme mít pro psi kenelu nebo klec. Psi nesmí pouze do koupelen a bazénu. Je potřeba po svých psech sbírat exkrementy v areálu i mimo něj. Chatky i pokoje se vrací na konci pobytu uklizené, případně je možné si úklid zaplatit.  K dispozici je plně vybavená kuchyňka, pro BARF je možné využít mrazák. Vegetariánskou, bezmléčnou nebo bezlepkovou dietu je možné dohodnout, uveďte v přihlášce do poznámky.   Úvazy psů u chatek jsou možné, ale nikoli příliš dlouhé, aby uvázaný pes nemohl být v neřízeném kontaktu s jiným psem. Psi projevující příznaky infekčních nemocí se nemohou akcí zúčastnit. Volný pohyb psů je dovolen jen po dohodě s trenérem. Výcvik probíhá na vlastní nebezpeční, za své úrazy zodpovídáte sami. Respektujte prosím všechny pokyny trenérů. Doporučujeme mít uzavřeno pojištění odpovědnosti pro svého psa.

Comments are closed.