Vodní záchranařina + Týnin pohár
Organizátor: Eva Káčerková, magicofczech@gmail.com , 721 666 076
Trenéři: Eva Káčerková, Lída Makkiová
Ubytování: kynologický areál Happy Herolky, RS Brněnka, Heroltice u Tišnova, 776 825264
Termín: 24.9.-28.9.2025 (pobyt začíná ve středu večeří a končí v neděli snídaní)
Výcvikové dny čtvrtek, pátek, v neděli závod Týnin pohár. POZOR ! V sobotu výcvik omezen na „suchou vodu“ dopoledne, odpoledne volno, případně možnost se podívat na Mezinárodní zkoušky IRO na přehradě.
V areálu k dispozici vybavená kuchyňka, lednice, mrazák.
Některé akce se konají na Brněnské přehradě s ubytováním v areálu Happy Herolky, případně poblíž výcvikového místa. Seznam akcí, přihlášky a podrobné informace najdete na webu http://vodnizachranarina. webnode.cz
Chcete si vyzkoušet, zda by z vašeho pejska mohl být vodní záchranář? Zda by dokázal přitáhnout surfaře v nesnázích nebo opuštěnou loď? Chcete sobě i jemu dopřát radost z jízdy na motorovém člunu? Prodloužený víkend s inenzivní praxí vodních prací a vodní záchranařiny s trenéry, kteří mají dlouholeté zkušenosti.
Naučíte se cviky podle zkušebních řádů pro záchranáře (národní, mezinárodní). Např. aport z vody, jízda na motorovém člunu, jízda na surfu, přitažení surfaře, nošení lan, přitažení lodi, donesení záchranného prostředku k tonoucímu, záchrana tonoucího, potápění a mnoho dalšího. Co všechno si se svým pejskem můžete užít uvidíte např. V tomto videu
K výcviku je přistupováno velmi individuálně podle možností psů – jiné cviky mají štěňata, psi senioři, psi, kteří jezdí kvůli rehabilitaci, psi neplavci, takže výcvik zvládne opravdu každý. Základním požadavkem u psa je ochota plavat a přinést aport. Požadavek na psovoda je dobrá nálada a ochota se občas namočit 🙂
Z důvodu bezpečnosti se akce mohou zúčastnit pouze psovodi starší 18ti let. Mladší pouze v doprovodu osoby starší 18ti let (rodič nebo osoba s plnou mocí od rodiče).
Účastníci se na výcvik na přehradě musí sami dopravit autem (případně si odvoz zajistit)
—————————————————————————————— ————————
Cena výcviku včetně závodu O Týnin pohár : 2450 Kč / 1. pes, 2250 Kč 2. pes stejného majitele.
Zájemci pouze o Týnin pohár (neděle) se mohou hlásit samostatně na https://tynin-pohar-cz. webnode.cz/
Cena za ubytování s polopenzí
2200,- 1 osoba v chatce s polopenzí
2300.- 1 osoba na pokoji s polopenzí
2000,-/osobu při 2 a více osobách v chatce s polopenzí
2100,-/osobu při 2 a více osobách na pokoji s polopenzí1000,- dítě 4-10 let v chatce nebo na pokoji
1000,- dítě 11-14 let v chatce nebo na pokoji.
60,- / den příplatek za dietní opatření– požadavek nutno uvést v poznámce přihlášky
50,-/ den /za prvního psa (druhý a další pes jednoho majitele zdarma)
100,-/ víkend zapůjčení lůžkovin, povlečení nutné vlastní (doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo, případně polštářek)
Necvičící pes zdarma.
Cena za akci je kalkulována jako jednotná za celou akci, za nevyužité služby se peníze nevrací.
Přihláška akceptována po uhrazení rezervačního poplatku za výcvik psa ve výši 1/2 celkové částky za výcvik , a to do 14 dnů po odeslání přihlášky. Pokud nebude tento poplatek uhrazen, přihláška bude stornována. Doplatek musí být uhrazen do 14 dnů před akcí. číslo účtu 104951361/2250 , poznámka: Celé jméno, název akce (příklad: Josef Novák, záchranařina, květen), var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce. Na tuto akci není možné využít slevu pro vodní záchranáře, ale dostanete razítko za účast.
Ubytování s polopenzí se platí na místě v hotovosti.
Případné dotazy ohledně výcviku posílejte na email magicofczech@gmail.com
Dotazy ohledně ubytování a stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com , 776 82 52 64