fbpx
Ivana Grešová

Ivana Grešová

Pocházím Bystřice pod Hostýnem, ale nyní žiji v Praze. Trénování se věnuji 7 let, ale o psy se zajímám mnohem déle. Trénuji pouze na základě pozitivního posilování a metodikou výcviku zvanou Shaping.

Mojí největší učitelkou je moje fenka jménem Afya, kříženka, kterou jsem si vzala jako 3 měsíční štěně z útulku. Chvíli jsme spolu správnou cestu hledaly, ale v nynější době mám naprosto spolehlivou psí parťačku, která nemá téměř žádné problémy. S Afy jsem dříve všechen čas věnovala agility, můj sen bylo Mistrovství Evropy a IMCA, ale bohužel nám naše plány nám zkřížily Afynčiny zdravotní komplikace. Skončily jsme kategorií MA2. V nynější době se věnujeme canisterapii, především u seniorů. Také nás začala velmi bavit obedience, ve které se aktivně účastníme pořádaných závodů. Triky a psí kusy jsou samozřejmě na denním pořádku pro naši společnou zábavu.

Za svůj největší úspěch považuji to, že se mi z malého ustrašeného štěněte, které mi každý den ničilo nervy jiným způsobem, podařilo vychovat dospělého, naprosto vyrovnaného psa.

Výcviku psů se věnuji i ve svém profesním životě. V Praze mám svoji psí školičku s názvem Pes a já.

Kontakt: I.Gresova@seznam.cz , 773 154 764