fbpx
Silvestr a Nový rok bez petard

Silvestr a Nový rok bez petard

Chcete si užít konec roku 2023 a přivítat rok 2024 ve společnosti stejně naladěných lidí? Chcete se vyhnout tradičnímu odpalování petard ve městech? Přijeďte strávit Silvestra k nám. Čekat tu na vás bude vyhřátá jídelna pro vás a vaše psí miláčky,  dobré jídlo a zábava.  Silvestrovský víkend bude bez organizovaného programu.

Speciální cena pro tuto akci od pátku večeře do  pondělí oběda – zahrnuje ubytování, topení, plnou penzi, silvestrovské občerstvení  a přípitek

 

2990.– dospělá osoba v chatce nebo na pokoji1290,- dítě 4-10 let v doprovodu dospělé osoby v chatce nebo na pokoji
1590,- dítě 11-14 let v doprovodu dospělé osoby v chatce nebo na pokoji

60,- / den příplatek za jakoukoliv dietu – požadavek nutno uvést v poznámce přihlášky povlečení
100,-/ víkend  – zapůjčení lůžkovin včetně povlečení (doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo, případně polštářek)

Začíná se v pátek večeří a končí se v pondělí obědem.

Přihláška na tuto akci  je platná po  uhrazení rezervačního poplatku ve výši 1000 Kč na účet 290944420/0300,  tento  poplatek  je NEVRATNÝ.

 

Případné dotazy pište na mail  herolkyjaneta@gmail.com,  tel 776 825 264 .

 


 O areálu

Ubytování a registrace je možné v den příjezdu od 16:00 v jídelně v přízemí hlavní budovy

Ubytování je v pokojích nebo v chatkách, sociální zařízení je společné. Lůžkoviny
nejsou součástí vybavení, ale lze si je zapůjčit za poplatek 100,- na celý pobyt.  Povlečení je nutno mít vlastní. Doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo a polštářek. Je také nutné mít deky nebo prostěradla na zakrytí volné postele, pokud váš pes spí v posteli. Doporučujeme mít pro psi kenelu nebo klec. Psi nesmí pouze do koupelen a bazénu. Je potřeba po svých psech sbírat exkrementy v areálu i mimo něj. Chatky i pokoje se vrací na konci pobytu uklizené, případně je možné si úklid zaplatit.  K dispozici je plně vybavená kuchyňka, pro BARF je možné využít mrazák. Vegetariánskou, bezmléčnou nebo bezlepkovou dietu je možné dohodnout, uveďte v přihlášce do poznámky.   Úvazy psů u chatek jsou možné, ale nikoli příliš dlouhé, aby uvázaný pes nemohl být v neřízeném kontaktu s jiným psem. Psi projevující příznaky infekčních nemocí se nemohou akcí zúčastnit. Volný pohyb psů je dovolen jen po dohodě s trenérem. Výcvik probíhá na vlastní nebezpeční, za své úrazy zodpovídáte sami. Respektujte prosím všechny pokyny trenérů. Doporučujeme mít uzavřeno pojištění odpovědnosti pro svého psa.

Comments are closed.