fbpx
Pohodový silvestrovský výcvik s Monikou

Pohodový silvestrovský výcvik s Monikou

ORGANIZÁTOR : Monika Kalábová,  monryt@seznam.cz , tel. 776 224 332

TRENÉR : Monika Kalábová

UBYTOVÁNÍ: kynologický areál HappyHeroltice u Tišnova) , herolkyjaneta@gmail.com,                                     tel. 776 825 264

Přijeďte si užít pohodový konec roku 2023 s podobně naladěnými lidmi a užít si čas se svým psím parťákem. V teple se budeme se věnovat tréninku (shapingem i luringem) podle vašeho přání. Můžeme vypilovat rozpracované cviky, nebo začít nové. Věnovat se trikům, poslušnosti či cvikům, které se hodí každému psímu sportovci. Naberete inspiraci, čemu se můžete věnovat doma, když jsou krátké dny. Trénink bude probíhat individuálně či ve dvojicích.  Od pátečního večera do pondělního poledne proběhne 5 tréninkových bloků.

Cena ubytování s plnou penzí, výcviku

2100,-  výcvik psa

2990,-  1 osoba v chatce nebo na pokoji s plnou penzí, včetně topení, silvestrovského pohoštění a                             přípitku
1290,- dítě 4-10 let v doprovodu dospělé osoby v chatce nebo na pokoji
1590,- dítě 11-14 let v doprovodu dospělé osoby v chatce nebo na pokoji

60,- / den příplatek za jakoukoliv dietu – požadavek nutno uvést v poznámce přihlášky povlečení
100,-/ víkend  – zapůjčení lůžkovin včetně povlečení (doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo, případně polštářek)

Začíná se v pátek večeří a končí se v pondělí obědem.

 

Přihláška akceptována po uhrazení rezervačního poplatku  ve výši 2100,- Kč (víkend pátek až neděle) na číslo účtu 2200405298/2010, poznámka: Celé jméno + datum víkendu, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.

 


 O areálu

Ubytování a registrace je možné v den příjezdu od 16:00 v jídelně v přízemí hlavní budovy

Ubytování je v pokojích nebo v chatkách, sociální zařízení je společné. Lůžkoviny
nejsou součástí vybavení, ale lze si je zapůjčit za poplatek 100,- na celý pobyt.  Povlečení je nutno mít vlastní. Doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo a polštářek. Je také nutné mít deky nebo prostěradla na zakrytí volné postele, pokud váš pes spí v posteli. Doporučujeme mít pro psi kenelu nebo klec. Psi nesmí pouze do koupelen a bazénu. Je potřeba po svých psech sbírat exkrementy v areálu i mimo něj. Chatky i pokoje se vrací na konci pobytu uklizené, případně je možné si úklid zaplatit.  K dispozici je plně vybavená kuchyňka, pro BARF je možné využít mrazák. Vegetariánskou, bezmléčnou nebo bezlepkovou dietu je možné dohodnout, uveďte v přihlášce do poznámky.   Úvazy psů u chatek jsou možné, ale nikoli příliš dlouhé, aby uvázaný pes nemohl být v neřízeném kontaktu s jiným psem. Psi projevující příznaky infekčních nemocí se nemohou akcí zúčastnit. Volný pohyb psů je dovolen jen po dohodě s trenérem. Výcvik probíhá na vlastní nebezpeční, za své úrazy zodpovídáte sami. Respektujte prosím všechny pokyny trenérů. Doporučujeme mít uzavřeno pojištění odpovědnosti pro svého psa.

 

Comments are closed.