fbpx
2. sraz bosňáčků Morava

2. sraz bosňáčků Morava

ORGANIZÁTOR :  Dana Zálešáková

UBYTOVÁNÍ : kynologický areál Happy Herolky (RS Brněnka, Heroltice u Tišnova), kontakt Janeta 776 825264

Termín:  19.-21.5. 2023

Akce  2. setkání pejsků z Bosny a jejich lidí je určena pro majitelé pejsků z Bosny. Loňské setkání bylo moc prima, proto jsme se rozhodli uspořádat další ročník.

V  plánu tombola, posezení u ohně a další program.  V areálu je k dispozici drobné občerstvení- točení pivo a limo. K posezení vnitřní i venkovní prostory. Máme objednáno krásné májové počasí.

Najdete nás na FB https://fb.me/e/5gknvtYzd

Těšíme se na vás.

Cena za  ubytování s plnou penzí:

1 990.-  1 osoba v chatce
1 790,-  2 a více osob v chatce
2 090,- 1 osoba na pokoji
1 890,- 2 a více osob na pokoji
990,- dítě 4-10 let v chatce nebo na pokoji
1390,- dítě 11-14 let v chatce nebo na pokoji
60,- /den příplatek za dietní opatření
100,- zapůjčení lůžkovin, povlečení nutno mít vlastní (doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo, případně polštářek)
Přihláška na akci je platná po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 500,-  na účet 291278650/0300, VS 19052023, do poznámky prosím uveďte Vaše jméno.
Rezervační poplatek je nevratný.

O areálu

Ubytování a registrace je možné v den příjezdu od 16:00 v jídelně v přízemí hlavní budovy

Ubytování je v pokojích nebo v chatkách, sociální zařízení je společné. Lůžkoviny
nejsou součástí vybavení, ale lze si je zapůjčit za poplatek 80,- na celý pobyt.  Povlečení je nutno mít vlastní. Doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo a polštářek. Je také nutné mít deky nebo prostěradla na zakrytí volné postele, pokud váš pes spí v posteli. Doporučujeme mít pro psi kenelu nebo klec. Psi nesmí pouze do koupelen a bazénu. Je potřeba po svých psech sbírat exkrementy v areálu i mimo něj. Chatky i pokoje se vrací na konci pobytu uklizené, případně je možné si úklid zaplatit.  K dispozici je plně vybavená kuchyňka, pro BARF je možné využít mrazák. Vegetariánskou, bezmléčnou nebo bezlepkovou dietu je možné dohodnout, uveďte v přihlášce do poznámky.   Úvazy psů u chatek jsou možné, ale nikoli příliš dlouhé, aby uvázaný pes nemohl být v neřízeném kontaktu s jiným psem. Psi projevující příznaky infekčních nemocí se nemohou akcí zúčastnit. Volný pohyb psů je dovolen jen po dohodě s trenérem. Výcvik probíhá na vlastní nebezpeční, za své úrazy zodpovídáte sami. Respektujte prosím všechny pokyny trenérů. Doporučujeme mít uzavřeno pojištění odpovědnosti pro svého psa.

Comments are closed.