fbpx
Rally dogdancing

Rally dogdancing

ORGANIZÁTOR : Vanda Gregorová,  tel.:731 062 529

TRENÉR :  Vanda Gregorová

UBYTOVÁNÍ : kynologický areál Happy Herolky (RS Brněnka, Heroltice u Tišnova), kontakt Janeta 776 825264

TERMÍN : 22.-25.6.2023

Maximální počet účastníků : 12

Rally dogdance (RD)

– rally dogdance je „odlehčená“ forma dogdancingu. Tento mladý sport má kořeny v Německu, kde jej založila Katharina Henf, rozhodčí a závodnice v klasickém dogdancingu, které se nelíbila napjatá a soutěživá atmosféra na závodech. Rally dogdance klade daleko větší důraz než na výsledky na to, aby se tým (psovod a pes) spolu celou dobu bavil a parkur si užíval. Trať je tvořena cedulkami s úkoly a cviky, které psovoda vedou po „parkuru“. Samotné cviky jsou vzaté z DD, jedná se o základní prvky jako otočky, slalom, práce pacek, chůze u nohy,…, doplněné různými obraty, spojováním, požadavkem na konkrétní pozici psa vůči psovodovi atd.
Rally dogdance má několik soutěžních tříd a v nižších je i na závodech dovoleno používat pamlsky.
Vanda Gregorová
Se věnuje zejména dogdancingu, v němž působí jako aktivní závodník, trenér a také mezinárodní rozhodčí. Se svými psy má na kontě přes 50 složených zkoušek z DD, a mnohonásobný titul Mistra ČR.

Zakladatelku rally dogdance, Katharinu Henf, sem pozvala v roce 2017 na víkendový seminář věnovaný tomuto sportu, kde se úpěšně zúčastnila školení pro instruktory RDRally obedience  (RO)
—————————————————————————————————————————-

Cena za ubytování, stravu a trénink 

2800,-  výcvik psa

2390,-  1 osoba v chatce s plnou penzí
2490,-  1 osoba na pokoji s plnou penzí

2190,-/osobu při 2 a více osobách v chatce s plnou penzí
2290,-/osobu při  2 a více osobách na pokoji s plnou penzí

1290,- dítě 4-10 let v chatce nebo na pokoji
1590,- dítě 11-14 let v chatce nebo na pokoji

50,- / den příplatek za jakoukoliv dietu – požadavek nutno uvést v poznámce přihlášky povlečení
100,-/ víkend zapůjčení lůžkovin včetně povlečení (doporučujeme vlastní spacák,prostěradlo, případně polštářek)
170,- / den topení

Začíná se ve čtvrtek večeří a končí se nedělí obědem.

 

Přihláška je akceptována po úhradě částky za výcvik -rezervačního poplatku ve výši 2800 ,- za jeden tým zaslanou nejpozději měsíc před akcí. Č.ú. pro zaslání platby je  2501458561 / 2010.  Do poznámky uvádět své příjmení + rally ( Nováková rally).

Platba je nevratná, lze ji převést, pokud si za sebe najdete sami náhradníka.

Ubytování a plní penze se hradí na místě v hotovosti.

Trenér Vanda Gregorová

Dotazy ohledně kurzu či ubytování pište na mail herolkyjaneta@gmail.com , 776 825264


O areálu

Ubytování a registrace je možné v den příjezdu od 16:00 v jídelně v přízemí hlavní budovy

Ubytování je v pokojích nebo v chatkách, sociální zařízení je společné. Lůžkoviny
nejsou součástí vybavení, ale lze si je zapůjčit za poplatek 80,- na celý pobyt.  Povlečení je nutno mít vlastní. Doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo a polštářek. Je také nutné mít deky nebo prostěradla na zakrytí volné postele, pokud váš pes spí v posteli. Doporučujeme mít pro psi kenelu nebo klec. Psi nesmí pouze do koupelen a bazénu. Je potřeba po svých psech sbírat exkrementy v areálu i mimo něj. Chatky i pokoje se vrací na konci pobytu uklizené, případně je možné si úklid zaplatit.  K dispozici je plně vybavená kuchyňka, pro BARF je možné využít mrazák. Vegetariánskou, bezmléčnou nebo bezlepkovou dietu je možné dohodnout, uveďte v přihlášce do poznámky.   Úvazy psů u chatek jsou možné, ale nikoli příliš dlouhé, aby uvázaný pes nemohl být v neřízeném kontaktu s jiným psem. Psi projevující příznaky infekčních nemocí se nemohou akcí zúčastnit. Volný pohyb psů je dovolen jen po dohodě s trenérem. Výcvik probíhá na vlastní nebezpeční, za své úrazy zodpovídáte sami. Respektujte prosím všechny pokyny trenérů. Doporučujeme mít uzavřeno pojištění odpovědnosti pro svého psa.

Comments are closed.