fbpx
Hoopers s Janou

Hoopers s Janou

ORGANIZÁTOR: Jana Čermáková, 731 813 448, doggytrail.cz

UBYTOVÁNÍ: kynologický areál Happy Herolky (RS Brněnka, Heroltice u Tišnova), herolkyjaneta@gmail.com, tel. 776 825 264

TERMÍN:  22.-25.6.2023 ( Začíná se ve čtvrtek večeří a končí se nedělí obědem.)

Hoopers je poměrně nový psí sport, který je úžasně přizpůsobitelný pro všechny psy. Při hoopers si nemusí velcí a těžcí psi ničit tělo doskoky a dlouzí psi si nenamáhají záda při prudkých změnách směru a těsném točení. Náročnost parkurů se dá velmi dobře přizpůsobit stavbě i věku psa, staří psi mohou po parkuru kroužit svým klidným tempem a užívat si chvíle s psovodem, štěňata se mohou učit sledovat psovodův pohyb, aniž by to kladlo přehnané nároky na jejich rostoucí tělíčko. Ale ani mladí a aktivní psi se při hoopers rozhodně nenudí, mohou si užívat práci s psovodem na velkou vzdálenost a zlepšovat vzájemné porozumění.

Cena za ubytování s plnou penzí a výcvik:
2500,-  výcvik psa – (Necvičící pes zdarma – mezi jednotlivými tréninkovými bloky je možné psy střídat).

2390,-  1 osoba v chatce s plnou penzí
2490,-  1 osoba na pokoji s plnou penzí

2190,-/osobu při 2 a více osobách v chatce s plnou penzí
2290,-/osobu při  2 a více osobách na pokoji s plnou penzí

1290,- dítě 4-10 let v chatce nebo na pokoji
1590,- dítě 11-14 let v chatce nebo na pokoji

50,- / den příplatek za jakoukoliv dietu – požadavek nutno uvést v poznámce přihlášky povlečení
100,-/ víkend zapůjčení lůžkovin včetně povlečení (doporučujeme vlastní spacák,prostěradlo, případně polštářek)
170,- / den topení

Organizace kurzu:
Příjezd a ubytování ve čtvrtek před večeří, večeře v 18:00. Večerní úvodní povídání v 19:00 (sraz v jídelně). Týmy budou rozděleny do dvou skupin, tréninky budou probíhat dopoledne a odpoledne pro každou skupinu zhruba 1,5–2 hod. Poslední cvičící blok bude v neděli dopoledne, po obědě odjezd. V pátek večer povídání o rozcvičování psa před sportem a protahování po sportu, v sobotu podle zájmu o posilování, kondici, apod. Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a uklízet po nich v areálu výkaly.

Přihláška bude akceptována po uhrazení rezervačního poplatku  ve výši 2500,- . Rezervační poplatek je nutné uhradit do 14 dnů po odeslání přihlášky, jinak budete evidováni pouze jako náhradníci! Rezervační poplatek je nevratný. Lze jej v případě neúčasti převést na náhradníka, kterého si sami najdete.
Číslo účtu 1035543501/5500, poznámka: Heroltice 623 + jméno, VS: 2262023.

Ubytování s plnou penzí se platí na  místě v hotovosti.

Případné dotazy posílejte na email info.doggytrail@gmail.com.
Dotazy ohledně ubytování a stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com.


O areálu

Ubytování a registrace je možné v den příjezdu od 16:00 v jídelně v přízemí hlavní budovy

Ubytování je v pokojích nebo v chatkách, sociální zařízení je společné. Lůžkoviny
nejsou součástí vybavení, ale lze si je zapůjčit za poplatek 80,- na celý pobyt.  Povlečení je nutno mít vlastní. Doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo a polštářek. Je také nutné mít deky nebo prostěradla na zakrytí volné postele, pokud váš pes spí v posteli. Doporučujeme mít pro psi kenelu nebo klec. Psi nesmí pouze do koupelen a bazénu. Je potřeba po svých psech sbírat exkrementy v areálu i mimo něj. Chatky i pokoje se vrací na konci pobytu uklizené, případně je možné si úklid zaplatit.  K dispozici je plně vybavená kuchyňka, pro BARF je možné využít mrazák. Vegetariánskou, bezmléčnou nebo bezlepkovou dietu je možné dohodnout, uveďte v přihlášce do poznámky.   Úvazy psů u chatek jsou možné, ale nikoli příliš dlouhé, aby uvázaný pes nemohl být v neřízeném kontaktu s jiným psem. Psi projevující příznaky infekčních nemocí se nemohou akcí zúčastnit. Volný pohyb psů je dovolen jen po dohodě s trenérem. Výcvik probíhá na vlastní nebezpeční, za své úrazy zodpovídáte sami. Respektujte prosím všechny pokyny trenérů. Doporučujeme mít uzavřeno pojištění odpovědnosti pro svého psa.

 

Comments are closed.