fbpx
Mix výcvik s JUSTDog

Mix výcvik s JUSTDog

ORGANIZÁTOR : JUSTDog, info@justdog.cz , 739 432 127

TRENÉŘI :   Eva Kostková, Pája Doležalová, Linda Bencová,  Martina Vondráková

UBYTOVÁNÍ : kynologický areál Happy Herolky (RS Brněnka, Heroltice u Tišnova), kontakt Janeta 776 825264

TERMÍN : 27.-30.10.2022

Začíná se ve čtvrtek večeří a končí se nedělí obědem.

 

Srdečně vás zveme na víkend plný rozmanitých psích aktivit. Vybírat můžete z lekcí pod vedením zkušené sehrané party trenérek z Brněnského výcvikového centra JustDog. S jedním psem je možné absolvovat vždy jeden trénink dopoledne a jeden odpoledne, přičemž náplň je čistě na vás v rámci kapacity jednotlivých trenérek.

Těšit se můžete na:

ShapingEvou Kostkovou – ať už jde o naučení nového triku, běžnou poslušnost nebo pokročilé formy učení, vše se dá zvládnout za pomoci metody shapingu, kdy pes proaktivně vymýšlí chování krůček po krůčku. Ideální pro vylešení vztahu se psem i pro vylepšení vaší vzájemné komunikace.

Trénink ke spolupráciMartinou Vondrákovou – jak zvládnout manipulaci, ošetření, péči o drápky nebo o psí kožíšek bez stresu a tlaku – tímto tématem vás provede Marťa, která stojí za úspěšným projektem „Jak na drápky“

Poslušnost pro život s Lindou Bencovou – věci denní potřeby, jako je přivolání, odložení, klidná chůze na vodítku nebo pohodové míjení s dalším psem. Do programu zařadíme určitě nějakou tu socializační procházku.

Dogdancing Pájou Doležalovou – ať už jste v tomto sportu nováčky a chcete se jen naučit základní triky z dogdancingu, nebo potřebujete doladit své závodní či zkouškové sestavy. Od učení jednotlivých cviků až po poskládání sekvencí a napojení jednotlivých prvků. Příprava na zkouškové prostředí, atmosféru.

Dogfitness s Pájou Doležalovou – jak se správně starat o psího kamaráda či sportovce? Od úplného základu si to nastíníme na lekcích dogfitness. Zařadíme pevné targety, balanční pomůcky, zkusíme kavalety, ale taky triky, které do dogfitness patří.

A jako bonus navíc pro zájemce večerní hlavolamování pro zrelaxování a přednáška, jejíž téma si budete moci předem odhlasovat.

Jeden pes se může účastnit vždy jen jedné aktivity v rámci jednoho bloku (dopoledního nebo odpoledního) a celkově maximálně dvou aktivit za víkend (mimo bonusové večerní hlavolamy).

Do poznámky v přihlášce „Jaký problém chcete řešit“ uveďte,  které dvě aktivity si vybrali.

Cena za ubytování, stravu a trénink :

2200,-  výcvik

2190,- 1 osoba v chatce s plnou penzí

2490.- 1 osoba na pokoji s plnou penzí

1990,-/osobu při 2 a více osobách v chatce s plnou penzí

2290,-/osobu při  2 a více osobách na pokoji s plnou penzí

1190,- dítě 4-10 let v chatce nebo na pokoji

1390,- dítě 11-14 let v chatce nebo na pokoji.

50,- / den příplatek za dietní opatření– požadavek nutno uvést v poznámce přihlášky

80,-/ víkend  zapůjčení lůžkovin, povlečení nutné vlastní (doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo, případně polštářek)

150.- / den topení

Necvičící pes zdarma.

Přihláška je akceptována po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 2200,- Kč na číslo účtu 2501846150/2010, poznámka: jméno účastníka, VS 102022.

Rezervační poplatek je nevratný. Lze  jej v případě neúčasti převést na náhradníka., kterého si sami najdete.
Ubytování a strava s hradí na místě v hotovosti.

Případné dotazy týkající se výcviku posílejte na email info@justdog.cz

Dotazy ohledně ubytování či stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com


O areálu

Ubytování a registrace je možné v den příjezdu od 16:00 v jídelně v přízemí hlavní budovy

Ubytování je v pokojích nebo v chatkách, sociální zařízení je společné. Lůžkoviny
nejsou součástí vybavení, ale lze si je zapůjčit za poplatek 80,- na celý pobyt.  Povlečení je nutno mít vlastní. Doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo a polštářek. Je také nutné mít deky nebo prostěradla na zakrytí volné postele, pokud váš pes spí v posteli. Doporučujeme mít pro psi kenelu nebo klec. Psi nesmí pouze do koupelen a bazénu. Je potřeba po svých psech sbírat exkrementy v areálu i mimo něj. Chatky i pokoje se vrací na konci pobytu uklizené, případně je možné si úklid zaplatit.  K dispozici je plně vybavená kuchyňka, pro BARF je možné využít mrazák. Vegetariánskou, bezmléčnou nebo bezlepkovou dietu je možné dohodnout, uveďte v přihlášce do poznámky.   Úvazy psů u chatek jsou možné, ale nikoli příliš dlouhé, aby uvázaný pes nemohl být v neřízeném kontaktu s jiným psem. Psi projevující příznaky infekčních nemocí se nemohou akcí zúčastnit. Volný pohyb psů je dovolen jen po dohodě s trenérem. Výcvik probíhá na vlastní nebezpeční, za své úrazy zodpovídáte sami. Respektujte prosím všechny pokyny trenérů. Doporučujeme mít uzavřeno pojištění odpovědnosti pro svého psa.

Comments are closed.