fbpx
Hoopers s Janou

Hoopers s Janou

ORGANIZÁTOR: Jana Čermáková, 731 813 448, doggytrail.cz

TRENÉR: Jana Čermáková

UBYTOVÁNÍ: kynologický areál Happy Herolky (RS Brněnka, Heroltice u Tišnova), herolkyjaneta@gmail.com, tel. 776 825 264

Hoopers je poměrně nový psí sport, který se dostává rychle do povědomí. Tento zdánlivě jednoduchý psí sport je úžasně přizpůsobitelný pro všechny psy. Opravdu pro všechny, při hoopers si nemusí velcí a těžcí psi ničit tělo doskoky a dlouzí psi si nenamáhají záda při prudkých změnách směru a těsném točení. Náročnost parkurů se dá velmi dobře přizpůsobit stavbě i věku psa, staří psi mohou po parkuru kroužit svým klidným tempem a užívat si chvíle s psovodem, štěňata se mohou učit sledovat psovodův pohyb, aniž by to kladlo přehnané nároky na jejich rostoucí tělíčko. Ale ani mladí a aktivní psi se při hoopers rozhodně nenudí, mohou si užívat práci s psovodem na velkou vzdálenost a zlepšovat vzájemné porozumění, mohou se řítit zapeklitými parkury a trénovat rychlé reakce, těsně se točit kolem barelů a užít si rozlišování překážek. Více informací o hoopers: https://doggytrail.cz/co-je-hoopers/.

Organizace kurzu:
Příjezd a ubytování ve čtvrtek před večeří, večeře v 18:00. Večerní úvodní povídání v 19:00 (sraz v jídelně). Týmy budou rozděleny do dvou skupin, tréninky budou probíhat dopoledne a odpoledne pro každou skupinu zhruba 1,5 hod. Poslední cvičící blok bude v neděli dopoledne, po obědě odjezd. V pátek večer povídání o správném rozcvičení psa před sportem a protahování po sportu, v sobotu libovolné téma. Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a uklízet po nich v areálu výkaly.

Cena za ubytování s plnou penzí a výcvik:
2200,-  výcvik psa
2190,- 1 osoba v chatce s plnou penzí
2490,- 1 osoba na pokoji s plnou penzí
1990,-/osobu při 2 a více osobách v chatce s plnou penzí
2290,-/osobu při  2 a více osobách na pokoji s plnou penzí
1190,- dítě 4-10 let v chatce nebo na pokoji
1390,- dítě 11-14 let v chatce nebo na pokoji.
50,- /den příplatek za dietní opatření – požadavek nutno uvést v poznámce přihlášky
80,-/víkend zapůjčení lůžkovin, povlečení nutné vlastní (doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo, případně polštářek)
Necvičící pes zdarma (mezi jednotlivými tréninkovými bloky je možné psy střídat).

Přihláška bude akceptována po uhrazení rezervačního poplatku  ve výši 2200,- Kč. Rezervační poplatek je nutné uhradit do 14 dnů po odeslání přihlášky, jinak budete evidováni pouze jako náhradníci! Rezervační poplatek je nevratný. Lze jej v případě neúčasti převést na náhradníka, kterého si sami najdete.

Číslo účtu 1035543501/6100, poznámka: Heroltice + jméno, VS: 2292022.

Ubytování s plnou penzí se platí na  místě v hotovosti.

Případné dotazy posílejte na email info.doggytrail@gmail.com.
Dotazy ohledně ubytování a stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com.


O areálu

Ubytování a registrace je možné v den příjezdu od 16:00 v jídelně v přízemí hlavní budovy

Ubytování je v pokojích nebo v chatkách, sociální zařízení je společné. Lůžkoviny
nejsou součástí vybavení, ale lze si je zapůjčit za poplatek 80,- na celý pobyt.  Povlečení je nutno mít vlastní. Doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo a polštářek. Je také nutné mít deky nebo prostěradla na zakrytí volné postele, pokud váš pes spí v posteli. Doporučujeme mít pro psi kenelu nebo klec. Psi nesmí pouze do koupelen a bazénu. Je potřeba po svých psech sbírat exkrementy v areálu i mimo něj. Chatky i pokoje se vrací na konci pobytu uklizené, případně je možné si úklid zaplatit.  K dispozici je plně vybavená kuchyňka, pro BARF je možné využít mrazák. Vegetariánskou, bezmléčnou nebo bezlepkovou dietu je možné dohodnout, uveďte v přihlášce do poznámky.   Úvazy psů u chatek jsou možné, ale nikoli příliš dlouhé, aby uvázaný pes nemohl být v neřízeném kontaktu s jiným psem. Psi projevující příznaky infekčních nemocí se nemohou akcí zúčastnit. Volný pohyb psů je dovolen jen po dohodě s trenérem. Výcvik probíhá na vlastní nebezpeční, za své úrazy zodpovídáte sami. Respektujte prosím všechny pokyny trenérů. Doporučujeme mít uzavřeno pojištění odpovědnosti pro svého psa.

Comments are closed.