fbpx
Základy pro psí sporty

Základy pro psí sporty

TRENÉR : Monika Kalábová

UBYTOVÁNÍ : kynologický areál Happy Herolky (RS Brněnka, Heroltice u Tišnova) , herolkyjaneta@gmail.com,                                      tel. 776 825 264

Víkend určený pro všechny, kteří se společně se svým psím parťákem věnují nebo plánují věnovat jakémukoliv psímu sportů. Kurz je vhodný pro psy bez omezení věku i pro štěňata, pro začátečníky i pokročilejší (psy i psovody). Nejedná se o běžný „štěňátkovský kurz“ kde by byla náplní základní výchova psa.

 Během víkendu nebudeme trénovat konkrétní psí sport, ale budeme se věnovat budování pevných základů, díky kterým pak ve vašem sportu můžete postupovat rychleji a efektivněji. Posílit tyto základy není pozdě ani ve chvíli, kdy už se sportu nějakou dobu věnujete. 

Náplň víkendu bude společná teorie a individuální trénink se psy. Díky kterému budeme moci veškerá cvičení přizpůsobit co nejvíce vašim potřebám pro konkrétní sport, pokročilosti, zkušenosti a zdatnosti konkrétního týmu (pes a člověk). 

V teorii budeme probírat jednotlivé cviky, jak je naučit a k čemu se dají využít v konkrétních psích sportech. Prostor bude i pro diskuzi a řešení vašich problémů. Při praktických trénincích budeme podle vašich preferencí cviky trénovat a zdokonalovat. Případně se můžeme zaměřit i na problémy v tréninku a jak je řešit (problémy s pozorností, štěkání, neschopnost cvičit bez pamlsku v ruce, rychlost a další).

Trenér: Monika Kalábová

Kapacita: 8 psů

Organizace víkendu: víkend pátek – neděle

Příjezd v pátek odpoledne. Začátek večeří v 18:00, večerní povídání v 19:30. První praktický blok v sobotu v 9:00.
Celkem 4 tréninkové bloky (sobota 2x, neděle 2x), 2x teorie (pátek a sobota večer)

Konec víkendu je nedělním odpoledním tréninkem. Teorie 2x (pátek a sobota večer).

Teoretická část probíhá pro všechny společně. Praktická jednotlivě, po dohodě skupinově. 

Víkend je primárně určen pro dospělé účastníky, v případě účasti nezletilého bez doprovodu rodičů, prosím rodiče, aby mě kontaktovali na mail monryt@seznam.cz

Cena za ubytování, stravu a výcvik:

1500,-  výcvik jednoho psa

1340,-  dospělá osoba ubytovaná v chatce, plná penze

1540,-  dospělá osoba ubytovaná na pokoji, plná penze

970,-  dítě 4-14 let ubytování v chatce nebo na pokoji a jídlo

50,- / den příplatek za dietní opatření – požadavek nutno uvést v poznámce přihlášky 

80,– / víkend  zapůjčení lůžkovin (povlečení  je nutné mít vlastní, doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo, případně polštářek)

100,- / den topení

 

Přihláška akceptována po uhrazení rezervačního poplatku  ve výši 1500,- Kč (víkend pátek až neděle) na číslo účtu 2200405298/2010, poznámka: Celé jméno + datum víkendu, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.

Rezervační poplatek je nevratný. Lze jej v případě neúčasti převést na náhradníka, kterého si sami najdete.
Ubytování a strava se platí na místě v hotovosti.

Případné dotazy posílejte na email monryt@seznam.cz

Dotazy ohledně ubytování a stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com

Comments are closed.