Správnou nohou do života se psem

Správnou nohou do života se psem

Pořídili jste si štěňátko nebo již máte doma psího puberťáka a chcete z něj mít vychovaného pohodového rodinného parťáka pro život? Chtěli byste ro něj být středobodem vesmíru? Naučit ho pozornosti, chuti do práce, základním povelům a možná i něčemu navíc? Plánujete nějakou sportovní kariéru se svým pejskem a chtěli byste mít dobrý základ, na kterém budete stavět?

Víkend bude mít jak teoretickou část, tak praktickou část. V teoretické části si budeme povídat o socializaci pejska a jak na to, jak se chovat v různých situacích. Povíme si i něco o učení psů,  jak vysvětlit pejskovi, co po něm chcete tak, aby to pro něj bylo srozumitelné. A povíme si něco i o péči o psa, na co si dát pozor, co pes potřebuje a spoustu dalších informací. Samozřejmě se  po celou dobu budete moci zeptat na to, co vás zajímá.

V praktické části se budeme věnovat nastartování chuti do spolupráce s námi, socializaci, výchově psa pro běžný život ve světě okolo nás, přivolání, hře se psem, chůzi na vodítku, naučení základních povelů a mnoho dalšího. Přístup při výcviku je individuální, abyste se vy i váš naučili co nejvíc a doma věděli, jak pokračovat dál.

Organizace kurzu:

Příjezd v sobotu před večeří, ubytování a večeře v 18:00. Večerní úvodní povídání v jídelně. První dopolední nedělní cvičící blok v 9:00. V jedenácti cvičících blocích se můžete těšit na tréninky se psy, teorii, ukázky i videa. Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu.

V ceně kurzu je zahrnuto ubytování v chatce nebo na pokoji, výcvik psa a přednášky a samozřejmě také plná penze.

Počet účastníků 10 týmů (člověk + 1 pes)

Cena ubytování s plnou penzí, výcvik

3.590,-  ubytování s plnou penzí od soboty večeře do soboty snídaně
2.390,-   dítě 4-14 let  ubytování s plnou penzí
3300,-    výcvik psa

80,- příplatek za bezlepkovou dietu (požadavek na dietu je nutno uvést v přihlášce)

80,-  zapůjčení lůžkovin včetně povlečení (doporučujeme vlastní spacák,prostěradlo, případně polštářek)

 

Přihláška akceptována po uhrazení  rezervačního poplatku ve výši  3300 Kč na číslo účtu 1380136026/3030, poznámka: Celé jméno + datum a místo semináře, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 3 týdny.

Ubytování s plnou penzí se hradí na místě v hotovosti.

Případné dotazy týkající se výcviku posílejte na email LukesovaKaterina@gmail.com

Dotazy ohledně ubytování a stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com

Comments are closed.