fbpx
Velká herní nalejvárna

Velká herní nalejvárna

Organizátor akce : Kača Lukešová,  724 812 390, LukesovaKaterina@gmail.com

Ubytování : kynologický areál Happy herolky – RS Brněnka, Heroltice u Tišnova,776 825 264

Proč? Protože o nadupaný víkend jste projevili velký zájem!!! Po absolvování tohoto víkendu se lze přihlásit rovnou na třetí část her.

Už jste slyšeli o hrách pro lepší přivolání? Chcete znát hry, které vám zlepší s vaším psem vztah, jeho přivolání a zlepší jeho ovladatelnost v běžném životě ale i sportu? Tušíte, že U NÁS existují dvě víkendové akce, které na sebe navazují a doplňují se? Nestíháte vychytat návaznost těchto víkendů?

NOVĚ  – HRY PRO POSÍLENÍ VZTAHU 1. A 2. ČÁST V JEDNOM TERMÍNU!!!

Výcvik může být zábavou pro psa i jeho pána a u tréninků se dá navymýšlet spousta zábavných prvků. Pomocí zařazení jednoduchých, krátkých her získáte vyšší efektivitu tréninku, radostnějšího, spokojenějšího a hlavně spolupracujícího pejska, který se s vámi rád vrhne do kterékoli akce.
Pejska budeme učit kontrolovat své emoce, rozhodovat se proti jeho přirozeným instinktům a to vše pouze pomocí pozitivního posilování. Naučíte se jednoduché aktivity a hry, které vám nezaberou tolik času, ale přinesou spousty užitku jak v normálním životě, tak i ve sportu. Udělejte výcvik zábavným pro sebe i pro chlupáče a přidejte kontrolu, která pejskovi nebude protivná, naopak ho bude moc bavit a bude ji brát jako výzvu, kterou je potřeba zdolat.
Na tomto víkendu se naučíme sadu her pro lepší přivolání od Susan Garrett a její výcvikové školy SAY YES, doplněné o zkušenosti dalších psovodů a trenérů.

V teorii se dozvíte:

• proč učit pomocí pozitivního posilování, nový pohled na trénování psů
• o odměnách a trestech (základní pojmy, co je pro psa odměnou a proč tresty nepoužívat)
• řešení problémů pozitivním posilováním, práce se stresem
• pravidla tréninku shapingem
• teorie „přivolávačských“ her

Praktická část:
• první večer praktické vyzkoušení shapingu
• správná hra s hračkou
• kritické jádro her
• hry budující hodnotu

 

Víkendy her jsou rozděleny na více částí, důvodem je důkladné probrání jednotlivých her.
1. část bude zaměřena na motivaci pejska, pochopení principu pozitivního posilování, řádnému procvičení kritického jádra her a her budujících hodnotu.
2. část bude potom zaměřena na zopakování kritického jádra her, naučení testovacích her, testování naučeného chování, chápání jednotlivých povelů, přidávání rušivých prvků a zavedení kontroly do cvičení. K tomuto kurzu je potřeba, mít absolvovanou první motivační část her, pejsek by měl zvládat odložení a přetahovat se s hračkou.
3. část je určena absolventům první a druhé části. Můžete se těšit na prohlubování a využívání znalostí z předchozích dvou víkendů. Budeme se věnovat spojování her, různé možnosti a varianty, zdokonalování a zvládání větších výzev. Čeká vás ještě více rušivek, ale také spousta zábavy. U vás i u pejska je nutná znalost jednotlivých her a chápání povelů pro uvolnění, ale i pro různé typy odměn.
4. část PŘIPRAVUJEME

Organizace kurzu:
Příjezd ve čtvrtek před večeří, ubytování a večeře v 18:00. Večerní úvodní povídání ve 20:15 bez psů. Sraz v jídelně. První dopolední páteční cvičící blok v 9:00. Poslední cvičící blok v neděli dopoledne a po obědě odjezd. V pěti cvičících blocích se můžete těšit na tréninky se psy podle vybraného zaměření, teorii, ukázky i videa. Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu.
V ceně  výcviku je zahrnut výcvik psa, přednášky .
Počet účastníků: 8 týmů (člověk + 1 pes)

 

Cena za ubytování, stravu a výcvik:

2300,-  výcvik psa

2190,- 1 osoba v chatce s plnou penzí

2490.- 1 osoba na pokoji s plnou penzí

1990,- /osobu při 2 a více osobách v chatce s plnou penzí

2290,-/osobu při  2 a více osobách na pokoji s plnou penzí

1190,- dítě 4-10 let v chatce nebo na pokoji

1390,- dítě 11-14 let v chatce nebo na pokoji.

50,- / den příplatek za dietní opatření– požadavek nutno uvést v poznámce přihlášky

80,-/ víkend  zapůjčení lůžkovin, povlečení nutné vlastní (doporučujeme vlastní spacák,prostěradlo, případně polštářek)

130,- / den topení

 

Přihláška akceptována po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 2300,- Kč na číslo účtu 1380136026/3030, poznámka: Celé jméno + datum a místo semináře, var. symbol: datum akce ve formátu rok, den a měsíc – např. 20180110 (= 1.10.2018), rezervace přihlášky je 1 měsíc.
Rezervační poplatek je nevratný.  Lze jej převést na náhradníka, kterého si za sebe najdete.
Ubytování s plnou penzí se platí na místě v hotovosti.

Případné dotazy posílejte na email LukesovaKaterina@gmail.com

Dotazy ohledně ubytování a stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com


O areálu

Ubytování a registrace je možné v den příjezdu od 16:00 v jídelně v přízemí hlavní budovy

Ubytování je v pokojích nebo v chatkách, sociální zařízení je společné. Lůžkoviny
nejsou součástí vybavení, ale lze si je zapůjčit za poplatek 80,- na celý pobyt.  Povlečení je nutno mít vlastní. Doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo a polštářek. Je také nutné mít deky nebo prostěradla na zakrytí volné postele, pokud váš pes spí v posteli. Doporučujeme mít pro psi kenelu nebo klec. Psi nesmí pouze do koupelen a bazénu. Je potřeba po svých psech sbírat exkrementy v areálu i mimo něj. Chatky i pokoje se vrací na konci pobytu uklizené, případně je možné si úklid zaplatit.  K dispozici je plně vybavená kuchyňka, pro BARF je možné využít mrazák. Vegetariánskou, bezmléčnou nebo bezlepkovou dietu je možné dohodnout, uveďte v přihlášce do poznámky.   Úvazy psů u chatek jsou možné, ale nikoli příliš dlouhé, aby uvázaný pes nemohl být v neřízeném kontaktu s jiným psem. Psi projevující příznaky infekčních nemocí se nemohou akcí zúčastnit. Volný pohyb psů je dovolen jen po dohodě s trenérem. Výcvik probíhá na vlastní nebezpeční, za své úrazy zodpovídáte sami. Respektujte prosím všechny pokyny trenérů. Doporučujeme mít uzavřeno pojištění odpovědnosti pro svého psa.

Comments are closed.