fbpx
Velikonoční herní speciál v terénu

Velikonoční herní speciál v terénu

HERNÍ SPECIÁL V TERÉNU (účast je podmíněná absolvováním min. 1. a 2. části her)

Organizátor akce : Kateřina Lukešová, 724 812 390, LukesovaKaterina@gmail.com

Trenér : Kateřina Lukešová

Ubytování : kynologický areál Happy herolky – RS Brněnka, Heroltice u Tišnova, 776 825 264

Doma to funguje, na cvičáku to funguje, při tréninku to funguje, ale když jste venku, je váš pes tak trochu mimo?

Co takhle si vyzkoušet aplikování her, na kterých jste poctivě pracovali do náročnějších situací okořeněných běžným životem ? Chcete si u vašeho psa otestovat, jestli bude fungovat, když před něj postavíme ještě těžší úkoly a výzvy?
Výcvik může být zábavou pro psa i jeho pána a u tréninků se dá navymýšlet spousta zábavných prvků. Pomocí zařazení jednoduchých, krátkých her získáte vyšší efektivitu tréninku, radostnějšího, spokojenějšího a hlavně spolupracujícího pejska, který se s vámi rád vrhne do kterékoli akce.
Na tomto víkendu budeme opravdu testovat, testovat a testovat. A bude to pekelnější než 3. Část her, protože vyrazíme ven do běžného světa, který je plný nástrah a překážek. Do světa, kde se lidé rozhodně nechovají tak, jak mají a jak my potřebujeme. Prostě a jednoduše vylezeme z naší skoro sterilní bubliny ven!

Budeme vymýšlet nové varianty a využití her, přemýšlet nad jejich propojováním, ale i zapojení her do dalších cvičení.

Teoretická část:
• doplnění teoretických znalostí, které nám minule unikly
• bude sestavena především na vaše přání

Praktická část:
• opakování her, které již známe v různých kombinacích
• vyšší náročnost

Víkendy her jsou rozděleny na více částí, důvodem je důkladné probrání jednotlivých her.
1. část bude zaměřena na motivaci pejska, pochopení principu pozitivního posilování, řádnému procvičení kritického jádra her a her budujících hodnotu.
2. část bude potom zaměřena na zopakování kritického jádra her, naučení testovacích her, testování naučeného chování, chápání jednotlivých povelů, přidávání rušivých prvků a zavedení kontroly do cvičení. K tomuto kurzu je potřeba, mít absolvovanou první motivační část her, pejsek by měl zvládat odložení a přetahovat se s hračkou.
3. část je určena absolventům první a druhé části. Můžete se těšit na prohlubování a využívání znalostí z předchozích dvou víkendů. Budeme se věnovat spojování her, různé možnosti a varianty, zdokonalování a zvládání větších výzev. Čeká vás ještě více rušivek, ale také spousta zábavy. U vás i u pejska je nutná znalost jednotlivých her a chápání povelů pro uvolnění, ale i pro různé typy odměn.
4. část PŘIPRAVUJEME

Organizace kurzu:
Příjezd ve čtvrtek před večeří, ubytování a večeře v 18:0. Sraz a povídání v pátek 9:00 bez psů v jídelně. První dopolední páteční cvičící blok rovnou naváže. Poslední cvičící blok v pondělí dopoledne a po obědě odjezd. V sedmi cvičících blocích se můžete těšit na tréninky se psy podle vybraného zaměření, teorii, ukázky i videa. Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu.
V ceně kurzu je zahrnuto ubytování v chatce nebo na pokoji, výcvik psa a přednášky a samozřejmě také plná penze.
Počet účastníků: 10 týmů (člověk + 1 pes)

Cena za ubytování, stravu a výcvik:

2700,- výcvik psa

2890,- 1 osoba v chatce s plnou penzí

3290.- 1 osoba na pokoji s plnou penzí

2650,-/osobu při 2 a více osobách v chatce s plnou penzí

3090,-/osobu při  2 a více osobách na pokoji s plnou penzí

1590,- dítě 4-10 let v chatce nebo na pokoji

1850,- dítě 11-14 let v chatce nebo na pokoji.

50,- / den příplatek za bezlepkovou dietu – požadavek nutno uvést v poznámce přihlášky povlečení

80,-/ víkend  zapůjčení lůžkovin, povlečení nutné vlastní (doporučujeme vlastní spacák,prostěradlo, případně polštářek)

130,- / den zapůjčení topení

 

Přihláška akceptována po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 2 700,- Kč na číslo účtu 1380136026/3030, poznámka: Celé jméno + datum a místo semináře, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.
Rezervační poplatek je nevratný, lze jej případně převést na náhradníka, kterého si sami najdete.

Případné dotazy posílejte na email LukesovaKaterina@gmail.com

Dotazy ohledně ubytování či stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com


O areálu

Ubytování a registrace je možné v den příjezdu od 16:00 v jídelně v přízemí hlavní budovy

Ubytování je v pokojích nebo v chatkách, sociální zařízení je společné. Lůžkoviny
nejsou součástí vybavení, ale lze si je zapůjčit za poplatek 80,- na celý pobyt.  Povlečení je nutno mít vlastní. Doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo a polštářek. Je také nutné mít deky nebo prostěradla na zakrytí volné postele, pokud váš pes spí v posteli. Doporučujeme mít pro psi kenelu nebo klec. Psi nesmí pouze do koupelen a bazénu. Je potřeba po svých psech sbírat exkrementy v areálu i mimo něj. Chatky i pokoje se vrací na konci pobytu uklizené, případně je možné si úklid zaplatit.  K dispozici je plně vybavená kuchyňka, pro BARF je možné využít mrazák. Vegetariánskou, bezmléčnou nebo bezlepkovou dietu je možné dohodnout, uveďte v přihlášce do poznámky.   Úvazy psů u chatek jsou možné, ale nikoli příliš dlouhé, aby uvázaný pes nemohl být v neřízeném kontaktu s jiným psem. Psi projevující příznaky infekčních nemocí se nemohou akcí zúčastnit. Volný pohyb psů je dovolen jen po dohodě s trenérem. Výcvik probíhá na vlastní nebezpeční, za své úrazy zodpovídáte sami. Respektujte prosím všechny pokyny trenérů. Doporučujeme mít uzavřeno pojištění odpovědnosti pro svého psa.

Comments are closed.