fbpx
Tábor vodní záchranařiny

Tábor vodní záchranařiny

Organizátor: Eva Káčerková,  magicofczech@gmail.com, 721 666 076

Trenéři: Eva Káčerková, Lída Makkiová

Ubytování: kynologický areál Happy Herolky, RS Brněnka, Heroltice u Tišnova, 776 825264

Termín: 9.-14.6.2024

Tábor začíná nedělní večeří a končí páteční snídaní. Výcvikové dny jsou pondělí, úterý, čtvrtek a pátek. Je možné navázat výcvikem v sobotu a neděli- k víkendovému výcviku přihláška bude na  http://vodnizachranarina.webnode.cz

Chcete si vyzkoušet, zda by z vašeho pejska mohl být vodní záchranář? Zda by dokázal přitáhnout surfaře v nesnázích nebo opuštěnou loď? Chcete sobě i jemu dopřát radost z jízdy na motorovém člunu? Prodloužený víkend s inenzivní praxí vodních prací a vodní záchranařiny s trenéry, kteří mají dlouholeté zkušenosti.

Naučíte se cviky podle zkušebních řádů pro záchranáře (národní, mezinárodní, klubový). Např. aport z vody, jízda na motorovém člunu, jízda na surfu, přitažení surfaře, nošení lan, přitažení lodi, donesení záchranného prostředku k tonoucímu, záchrana tonoucího, potápění a mnoho dalšího. Co všechno si se svým pejskem můžete užít uvidíte např. V tomto videu:

K výcviku je přistupováno velmi individuálně podle možností psů – jiné cviky mají štěňata, psi senioři, psi, kteří jezdí kvůli rehabilitaci, psi neplavci, takže výcvik zvládne opravdu každý. Základním požadavkem u psa je ochota plavat a přinést aport. Požadavek na psovoda je dobrá nálada a ochota se občas namočit 🙂

Trenéři: Eva Káčerková a Lída Makkiová

Z důvodu bezpečnosti se akce mohou zúčastnit pouze psovodi starší 18ti let. Mladší pouze v doprovodu osoby starší 18ti let (rodič nebo osoba s plnou mocí od rodiče).

Týdenní tábor zahrnuje 4 výcvikové dny (jeden den v týdnu dle domluvy mají pejskové pauzu na odpočinek).

——————————————————————————————————————-

Cena výcviku: 4050 Kč / 1. pes, 3550 Kč 2. pes. Slevy dle počtu absolvovaných výcviků – více informací na webu. Střídání psů (tzn. zaplatíte výcvik jednoho a chcete střídat 2) je možné pouze po předchozí výslovné dohodě s trenérem. 

Cena za ubytování s polopenzí

2700,-/osobu při 2 a více osobách v chatce nebo na pokoji

3000.– 1 osoba v chatce s polopenzí v chatce nebo na pokoji

1500,- dítě 4-10 let

2000.- dítě 11-14 let

60,- / den příplatek za dietní opatření – požadavek nutno uvést v poznámce přihlášky

2100,-/ víkend  zapůjčení lůžkovin včetně povlečení (doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo, případně polštářek)

Necvičící pes zdarma

Cena za účast akci je kalkulována jako jednotná za celou akci, za nevyužité služby se peníze nevrací.

 

Přihláška je akceptována po uhrazení rezervačního poplatku psa ve výši    4050.-  na účet  104951361/2250.  Rezervační poplatek je nevratný, lze jej převést na náhradníka, kterého si sami najdete.

Ubytování s polopenzí se platí na místě v hotovosti.

Případné dotazy posílejte na email magicofczech@gmail.com

Dotazy ohledně ubytování a stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com


O areálu

Ubytování a registrace je možné v den příjezdu od 16:00 v jídelně v přízemí hlavní budovy

Ubytování je v pokojích nebo v chatkách, sociální zařízení je společné. Lůžkoviny
nejsou součástí vybavení, ale lze si je zapůjčit za poplatek 80,- na celý pobyt.  Povlečení je nutno mít vlastní. Doporučujeme vlastní spacák, prostěradlo a polštářek. Je také nutné mít deky nebo prostěradla na zakrytí volné postele, pokud váš pes spí v posteli. Doporučujeme mít pro psi kenelu nebo klec. Psi nesmí pouze do koupelen a bazénu. Je potřeba po svých psech sbírat exkrementy v areálu i mimo něj. Chatky i pokoje se vrací na konci pobytu uklizené, případně je možné si úklid zaplatit.  K dispozici je plně vybavená kuchyňka, pro BARF je možné využít mrazák. Vegetariánskou, bezmléčnou nebo bezlepkovou dietu je možné dohodnout, uveďte v přihlášce do poznámky.   Úvazy psů u chatek jsou možné, ale nikoli příliš dlouhé, aby uvázaný pes nemohl být v neřízeném kontaktu s jiným psem. Psi projevující příznaky infekčních nemocí se nemohou akcí zúčastnit. Volný pohyb psů je dovolen jen po dohodě s trenérem. Výcvik probíhá na vlastní nebezpeční, za své úrazy zodpovídáte sami. Respektujte prosím všechny pokyny trenérů. Doporučujeme mít uzavřeno pojištění odpovědnosti pro svého psa.

 

 

Comments are closed.