Letní „víkend“ psích triků

Letní „víkend“ psích triků

Chcete vašeho psího parťáka naučit něco nového, ale nemáte chuť či čas se věnovat nějakému psímu sportu? Vrhněte se na trénink triků. Díky trikům zabavíte nejen psa a sebe, ale utužíte váš vztah, zlepšíte psovu koordinaci i sebevědomí.
Během pěti bloků se budeme věnovat tréninku široké palety psích triků, které můžete učit shapingem či naváděním.

Teoreticky budeme probírat:

  • Jak učit triky, různé metodiky jejich rozdíly, výhody a nevýhody
  • Triky jen tak pro zábavu
  • Triky pro lepší koordinaci
  • Triky na posilování
  • Jak má vypadat provedení jednotlivých triků
  • Jak naučit jednotlivé triky

Prakticky si vyzkoušíme: nácvik několika psích triků. Jejich náročnost bude uzpůsobena vašim znalostem a zkušenostem. Triky si můžete vybrat z mé bohaté zásobárny více než 50 různých triků nebo si je sami vymyslet.

Organizace „víkendu“:
Víkend začíná ve středu (4.7.) večeří a následovat bude úvodní povídání (19:00). Ve čtvrtek, pátek (státní svátky) a sobotu (7.7.) dopoledne se budeme věnovat praktickému nácviku jednotlivých triků. Víkend končí sobotním tréninkovým blokem (pozor, v sobotu není oběd, poslední jídlo je snídaně).

Kapacita: 7 psů

Trenér: Monika Kalábová

Cena ubytování, stravy a výcviku:

3300,- dospělý v chatce

3500,- dospělý na pokoji

1450,-  2.pes stejného psovoda

Přihláška akceptována po uhrazení zálohy za výcvik psa ve výši 1200,- Kč na číslo účtu 2200405298/2010, poznámka: Celé jméno + datum víkendu, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.

Záloha je nevratná. Zálohu lze v případě neúčasti převést na náhradníka. V případě neúčasti na kurzu 50% zálohy propadá, 50% lze převést na jiný kurz u stejného trenéra (může být jiné téma) a to nejpozději do 6 měsíců od kurzu, za který byla záloha placena.
Doplatek ceny kurzu na místě v hotovosti.

Případné dotazy posílejte na email monryt@seznam.cz

Comments are closed.