Velká herní nalejvárna s Kačou

Velká herní nalejvárna s Kačou

 

Proč? Protože v roce 2018 už bohužel nebude možné přidat víkendy tohoto typu, ale těšit se můžete na třetí část, kterou lze následně absolvovat.

 

Už jste slyšeli o hrách pro lepší přivolání? Chcete znát hry, které vám zlepší s vaším psem vztah, jeho přivolání a zlepší jeho ovladatelnost v běžném životě ale i sportu? Tušíte, že U NÁS existují dvě víkendové akce, které na sebe navazují a doplňují se? Nestíháte vychytat návaznost těchto víkendů?

 

NOVĚ A VÝJIMEČNĚ – HRY PRO POSÍLENÍ VZTAHU 1. A 2. ČÁST V JEDNOM TERMÍNU!!!

Výcvik může být zábavou pro psa i jeho pána a u tréninků se dá navymýšlet spousta zábavných prvků. Pomocí zařazení jednoduchých, krátkých her získáte vyšší efektivitu tréninku, radostnějšího, spokojenějšího a hlavně spolupracujícího pejska, který se s vámi rád vrhne do kterékoli akce.
Pejska budeme učit kontrolovat své emoce, rozhodovat se proti jeho přirozeným instinktům a to vše pouze pomocí pozitivního posilování. Naučíte se jednoduché aktivity a hry, které vám nezaberou tolik času, ale přinesou spousty užitku jak v normálním životě, tak i ve sportu. Udělejte výcvik zábavným pro sebe i pro chlupáče a přidejte kontrolu, která pejskovi nebude protivná, naopak ho bude moc bavit a bude ji brát jako výzvu, kterou je potřeba zdolat.
Na tomto víkendu se naučíme sadu her pro lepší přivolání od Susan Garrett a její výcvikové školy SAY YES, doplněné o zkušenosti dalších psovodů a trenérů.

 

V teorii se dozvíte:

• proč učit pomocí pozitivního posilování, nový pohled na trénování psů
• o odměnách a trestech (základní pojmy, co je pro psa odměnou a proč tresty nepoužívat)
• řešení problémů pozitivním posilováním, práce se stresem
• pravidla tréninku shapingem
• teorie „přivolávačských“ her

Praktická část:
• první večer praktické vyzkoušení shapingu
• správná hra s hračkou
• kritické jádro her
• hry budující hodnotu

 

Víkendy her jsou rozděleny na více částí, důvodem je důkladné probrání jednotlivých her.
1. část bude zaměřena na motivaci pejska, pochopení principu pozitivního posilování, řádnému procvičení kritického jádra her a her budujících hodnotu.
2. část bude potom zaměřena na zopakování kritického jádra her, naučení testovacích her, testování naučeného chování, chápání jednotlivých povelů, přidávání rušivých prvků a zavedení kontroly do cvičení. K tomuto kurzu je potřeba, mít absolvovanou první motivační část her, pejsek by měl zvládat odložení a přetahovat se s hračkou.
3. část je určena absolventům první a druhé části. Můžete se těšit na prohlubování a využívání znalostí z předchozích dvou víkendů. Budeme se věnovat spojování her, různé možnosti a varianty, zdokonalování a zvládání větších výzev. Čeká vás ještě více rušivek, ale také spousta zábavy. U vás i u pejska je nutná znalost jednotlivých her a chápání povelů pro uvolnění, ale i pro různé typy odměn.
4. část PŘIPRAVUJEME

Organizace kurzu:
Příjezd ve čtvrtek před večeří, ubytování a večeře v 18:00. Večerní úvodní povídání ve 20:15 bez psů. Sraz v jídelně. První dopolední páteční cvičící blok v 9:00. Poslední cvičící blok v neděli dopoledne a po obědě odjezd. V pěti cvičících blocích se můžete těšit na tréninky se psy podle vybraného zaměření, teorii, ukázky i videa. Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu.
V ceně kurzu je zahrnuto ubytování v chatce nebo na pokoji, výcvik psa a přednášky a samozřejmě také plná penze.
Počet účastníků: 8 týmů (člověk + 1 pes)

Cena za ubytování, stravu a výcvik:

3910,- dospělý a cvičící pes v chatce   (dítě 4-14 let ubytování a jídlo 1170,-)

1710,- dospělá necvičící osoba – doprovod (strava a ubytování v chatce)

4100,-  dospělý a cvičící pes na pokoji  (dítě 4-14 let ubytování a jídlo 1170,-)

1910,- dospělá necvičící osoba – doprovod (strava a ubytování na pokoji)

Příplatek za bezlepkovou dietu je 50,-/den

Možnost zapůjčení povlečení – 80.-/víkend

Možnost zapůjčení přímotopu 80,- /den

 

Přihláška akceptována po uhrazení zálohy ve výši 1 700,- Kč na číslo účtu 1380136026/3030, poznámka: Celé jméno + datum a místo semináře, var. symbol: datum akce ve formátu rok, den a měsíc – např. 20180110 (= 1.10.2018), rezervace přihlášky je 1 měsíc.
Záloha je nevratná (lze ji vrátit pouze v případě, že za sebe najdete náhradníka).
Doplatek ceny kurzu na místě v hotovosti.

Případné dotazy posílejte na email LukesovaKaterina@gmail.com

Dotazy ohledně ubytování ši stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com

Comments are closed.