Lavinové vyhledávání pro začátečníky a mírně pokročilé

Lavinové vyhledávání pro začátečníky a mírně pokročilé

Prodloužený víkend – příjezd čtvrtek odpoledne/večer, odjezd neděle po obědě

Kde: Suchá Rudná, okr. Šumperk, GPS: 50.0631044N, 17.3606217E

Ubytování:

Hotel Paramon, 2, 3 nebo 4 lůžkové pokoje nebo chatka. Soc. zařízení na pokoji/chatce, na některých pokojích lednička, balkon. Parkování u hotelu.

Psi samozřejmě mohou do pokoje/chatky, za škody způsobné na zařízení ubytovacího zařízení zodpovídá  majitel a je povinen zabezpečit psa, aby nedošlo k poškození zařízení (doporučujeme klec, přepravku). Platí se za lůžko, tedy by bylo vhodné se domluvit dle snášenlivosti psů na pokoje.

Stravování:

Polopenze v hotelu. Obědvat lze v hotelové restauraci.

Speciální cena pro tuto akci:

Dospělá osoba, ubytování, poplatek za psa, jídlo dle propozic, cvičící pes: 3090,- Kč
Další dospělá osoba, ubytování, jídlo dle propozic: 1290,- Kč
Další cvičící pes (vzhledem ke kapacitě míst ke tréninku prosím přihlaste max. 2 cvičící psy):1200,- Kč

Pravidla:

Akce se nemohou zúčastnit háravé feny, nemocní psi, psi bez platného očkování.

Samozřejmostí by mělo být sbírání exkrementů v okolí chaty a zabezpečení psa tak, aby nezpůsobil škodu na vybavení hotelu, v jeho okolí.
Osoby mladší 18let se mohou zúčastnit pouze s plnoletým doprovodem.

Výcvik:

Lavinový výcvik pro začátečníky a mírně pokročilé – pohyb ve sněhu, základy vyhledání osob, práce s větrem, značení osob, pro pokročilejší samostatná práce s vyhledáním, chůze ve stopě, ovladatelnost, pokud bude síla i individuální poslušnost.

V případě, že nebude sníh výcvik plošného vyhledávání.

 

Výbava pro laviny:

vícero nepromokavého oblečení, dobré nepromokavé boty, ideální je zapůjčit si sněžnice (půjčuje např. Rock point, jiné obchody s vybavením pro lyžaře, horolezce apod.), případně běžky, běžkové hůlky, staré boby (pokud máte vezměte – pro budování úkrytů), lopatku pro budování úkrytů, igelit, karimatka (do úkrytů), hromady pamlsků nebo 2-3ks balonků, pešků jako odměny, pro zimomřivé psy obleček, deku nebo jinou pokrývku země na místo, kde bude čekat, úvaz, světlo – silná baterka či čelovka pro psovoda, pro psa vhodná levná čelovka nebo jiné světýlko na obojek.

Pro variantu plošného vyhledávání stačí oblečení dle počasí, které se může ušpinit, igelit nebo karimatka, pamlsky, míčky na odměny, úvaz, světlo.

Přihlášení na akci:

Pokud vás naše setkání zaujalo neváhejte a vyplňte přihlášku na http://prihlasky.kynolog.cz

Na účet č. 115-4153240257/0100  zašlete zálohovou platbu 1500Kč/psa. Okamžikem zaplacení zálohy bude vaše místo rezervováno. V případě neuhrazení zálohové platby, bude vaše přihláška, po uplynutí lhůty 1 měsíce anulována a Vaše místo bude postoupeno dalšímu zájemci.

Kontakty:

info@felixcanis.cz

Odesláním přihlášky akceptujete propozice.

 

Comments are closed.