Poslušnost a dovednost pro záchranáře (s Evou)

Poslušnost a dovednost pro záchranáře (s Evou)

 

Poslušnost a dovednost pro záchranáře je specializovaný kurz, který zahrnuje několik výcvikových bloků, přizpůsobených nácviku na zkoušky pro záchranáře. Pokročilejší pejsci se mohou zdokonalit v provádění některých obtíženějších cviků. Zkouška samozřejmě není podmínkou pro přihlášení na tento kurz, rádi vás uvítáme i pokud cvičíte jen tak pro radost.

 

V části poslušnosti je možné se věnovat např. cvikům, které vyžadují více osob a psů (skupinka, přenášení), kde je třeba cvičit rušivé vlivy (střelba, odložení při cvičení druhého psa) nebo jejich „suchý“ nácvik vede k preciznosti ve vodě (odnášení lana, vysílání na člun, pádlo).

V části nácviku dovednosti jistě mnoho lidí nemá možnost pečlivě a postupně trénovat např. vysílání do směrů, žebřík, lávku na sudech apod.

Součástí tohoto kurzu je také vyhledávání osob, kde je možné se zaměřit na opravu chyb (přerušované štěkání, odcházení od figuranta apod.)

V průběhu kurzu se dozvíte a vyzkoušíte si i základy označování speciálního pachu.

K výcviku je přistupováno individuálně podle zkušeností psů, je tedy vhodný pro začátečníky i pokročilé.

V případě prodlouženého víkendu bude zařazen jeden blok sutinového vyhledávání.  Poplatky za externí prostředí (sutinu) jsopu zahrnuty v ceně tréninku.

 

Trenér: Eva Káčerková

 

Víkend pátek – neděle:

Cena tréninku a souvisejících nákladů: 1350 Kč za psa, 1250 Kč za druhého psa stejného majitele.

Víkend pátek – pondělí (Velikonoce):

Cena tréninku a souvisejících nákladů: 1800 Kč za psa, 1650 Kč za druhého psa stejného majitele.

 

Ceník ubytování a stravy najdete ZDE.

Z důvodu bezpečnosti se akce mohou zúčastnit pouze psovodi starší 18ti let. Mlaadší pouze v doprovodu osoby starší 18ti let (rodič nebo osoba s plnou mocí od rodiče) !

Přihláška akceptována po uhrazení zálohy za výcvik psa ve výši  1000,- Kč (víkend pátek až neděle)/1300,- Kč  (víkend pátek až pondělí) na číslo účtu 1583515018/3030, poznámka: Celé jméno, název akce, datum (příklad: Josef Novák, záchranařina, 2.12.2016), var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 3 týdny.

 

– Záloha je nevratná (lze ji vrátit pouze v případě, že za sebe najdete náhradníka, který není v seznamu náhradníků pod čarou, případně najdeme náhradníka my). Pokud se tým odhlásí z kurzu po doplacení celé částky, vrací se částka bez zálohy.

 

– Doplatek ceny kurzu na místě.

 

 

Výbava pro psa:

– odměny: minimálně 2 míčky na šňůrce, jiné oblíbené hračky. Několik malých uzavíratelných krabiček na odměny a spoustu odměn. Je možné kombinovat odměnu pamlsky i hračkami.

– Obojek a vodítko na uvázání v případě, že budeme dále od vozidel, chatek apod.

– Pro případ nácviku na zkoušky kratší vodítko (cca 1,2m) a jednořadý kovový obojek
Případné dotazy posílejte na email magicofczech@gmail.com

 

Comments are closed.