Agility shapingem

Agility shapingem

Máte doma psa, který rád přemýšlí a chcete této dovednosti využít? Nebo naopak máte psa, který běhá mezi překážkama jako blázen a vy byste chtěli, aby začal trochu přemýšlet nad tím co dělá? Na víkendu agility shapingem si ukážeme, co vše semůžete naučit mimo parkur jako trik a jak to potom praktikova na agility. Budeme procvičovat odložení na startu, tah dopředu, těsné točení, stranové povely, zónovky i slalom.

Přihlásit se můžete i se štěňátkem, popř. mladým pejskem, jelikož tyto triky nejsou fyzicky náročné, ale je super je znát, agility pak bude pro vás i vašeho větší zábavou a váš pejsek se hned od začátku naučí jak přemýšlet nad tím, co dělá.

Max. Počet účastníků 8 týmů (psovod/pes)

—————————————————————————————————————————————————————–

Cena za ubytování, stravu a trénink :

1710,-  dospělá osoba ubytovaná v chatce s plnou penzí

1910,-  dospělá osoba ubytovaná na pokoji s pln penzí

1170,- dítě 4-14 let, ubytování v chatce nebo na pokoji, plná penze

1700,- výcvik psa

Příplatek za bezlepkovou dietu je 50,- / den

Možnost  zapůjčení topení za 80,- / den ,zapůjčení  povlečení 80,-/ víkend (lůžkoviny jsou na pokojích i v chatkách k dispozici)

 

Přihláška je akceptována po uhrazení zálohy za výcvik psa ve výši 1 200,- Kč na číslo účtu 1581733011/3030, poznámka: Celé jméno + datum víkendu, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.

Záloha je nevratná. Zálohu lze v případě neúčasti převést na náhradníka.
Doplatek ceny kurzu na místě v hotovosti.

Těší se na Vás Míša Tejčková,

Dotazy ohledně výcviku pište prosím na mail  TejckovaMichaela@centrum.cz  , nebo  tel 731 138 156 (pokud neberu telefon, pište prosím sms)

Případné dotazy ohledně ubytování a stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com

Comments are closed.