Přípravka na psí sporty

Přípravka na psí sporty

Chcete se svým psem věnovat nějakému psímu sportu? Je tento víkend přesně pro vás ať už je vaším cílem agility, dog dancing, obedience, jiný psí sport nebo ještě nevíte kterým směrem se vydáte. Během víkendu se budeme věnovat různým dovednostem, které využijete napříč různými psími sporty. Jedná se o základy, díky kterým pro vás bude trénink psího sportu lehčí a rychlejší. Budeme si hodně hrát, cvičit triky a i trochu poslušnosti.

Průběh víkendu: Začátek je ve čtvrtek večeří (v 18:00), následovat bude večerní povídání v 19:30. Teorii a vaše otázky budeme probírat v pátek a sobotu večer, případně bude-li potřeba tak i během praktických bloků. Prakticky budeme cvičit od pátečního rána do nedělního oběda (celkem 5 bloků).

Teorie:
– jaké dovednosti pes potřebuje k jednotlivým psím sportům
– práce u psovoda vs. na vzdálenost
– práce s motivací, sebekontrolou a pozorností psa
– práce s rušivými vlivy

Praxe:
– hry na motivaci, sebekontrolu a pozornost
– základy poslušnosti potřebné ke všem psím sportům
– práce s rušivými vlivy
– jak pracovat bez odměny u sebe a další

Trenér: Monika Kalábová

Kapacita: 8 psů


Cena ubytování, stravy a výcviku:

3410,- dospělý v chatce (1170,- dítě 4-14 let ubztování a strava)

3610,- dospělý na pokoji (1170,- dítě 4-14 let ubztování a strava)

1450,-  2.pes stejného psovoda

Přihláška akceptována po uhrazení zálohy za výcvik psa ve výši 1200,- Kč na číslo účtu 2200405298/2010, poznámka: Celé jméno + datum víkendu, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.

Záloha je nevratná. Zálohu lze v případě neúčasti převést na náhradníka. V případě neúčasti na kurzu 50% zálohy propadá, 50% lze převést na jiný kurz u stejného trenéra (může být jiné téma) a to nejpozději do 6 měsíců od kurzu, za který byla záloha placena.
Doplatek ceny kurzu na místě v hotovosti.

Případné dotazy posílejte na email monryt@seznam.cz

Comments are closed.