Lovecký výcvik pro retrievery

Lovecký výcvik pro retrievery

Lovecký výcvik pro retrievery

 

Víkend, zaměřený na základy a rozvoj loveckých dovedností všech plemen retrieverů. Začátečníci se naučí základní dovednosti, potřebné ke složení zkoušky OVVR (nejnižší nutná zkouška k uchovnění), k dispozici bude dummy i zvěř. Zkušenější mohou pokračovat nácvikem vleček, paměti k aportu, vyhledávání zvěře a dalších disciplín z vyšších zkoušek (podzimní zkoušky, některé vybrané cviky z jiných zkoušek – dle možností terénů v okolí). Součástí výcviku bude také používání střelné zbraně ráže 9mm.

 

Výbava: lovecké vodítko přes rameno, oblečení do každého počasí, pamlsky, min. 1 ks látkového aportu (dummy) 500g – plovoucí. Zvěř zajistí pořadatel.

 

Cena tréninku a souvisejících nákladů jednoho týmu (člověk + pes) je 1700,- Kč

Druhý pes stejného majitele 1500,- Kč

Cena zahrnuje poplatek za pohyb v honitbě, zvěř, služby trenéra a ostatní související náklady.

 

Ubytování a stravy  ZDE.

 

Přihláška je akceptována po uhrazení zálohy ve výši 1200,-Kč pro prvního psa, respektivě 1000,- Kč pro druhého psa na číslo účtu 1583515018/3030, do zprávy pro příjemce napište vaše příjmení a datum kurzu. Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo. Rezervace výcvikového místa je 3 týdny, pokud do této doby neobdržíme zálohu bude Vaše místo přenecháno jinému zájemci. Přijetí platby bude potvrzeno emailem nebo SMS.

 

Záloha je nevratná, lze ji vrátit pouze v případě, že pro daný kurz jsou přihlášení náhradníci, kteří se již nevešli do kapacity kurzu, případně vám bude vrácena, pokud si náhradníka najdete za sebe sami. Pokud se tým odhlásí v kurzu po doplacení celé částky, vrací se částka bez zálohy. Za nevyužité služby se peníze nevrací.

 

Dotazy posílejte na mail: magicofczech(at)gmail.com

 

 

 

Comments are closed.