Triky s Míšou

Triky s Míšou

Nemáte závodní ambice? Přesto byste chtěli svého psa naučit nové kousky? Třeba jen pro zábavu vás a vašeho psa, pro utužení vztahu mezi vámi, pro zaměstnání hlavy vašeho psa? Nebo naopak máte závodní ambice a rádi byste naučily svého psa principu učení, soustředit se po delší dobu, pracovat delší dobu bez odměn?

Připravila jsem pro vás dva víkendy plné triků, nápadů a zábavy.

Víkend Triky pro lepší koordinaci bude zaměřen na práci s tlapkami předními i zadními, práce na balančních pomůckách a spoustu dalšího.

Na víkendu Triky pro zábavu zaměstnáme našim pejskům hlavičky a naučíme je spoustu triků, které pak můžete využít i v různých psích sportech třeba v dogdancingu nebo při pobavení návštěv.

 

Organizace kurzu:

Příjezd ve čtvrtek před večeří, ubytování a večeře v 18:00. Úvodní povídání začíná ve 20:15 bez psů. Sraz v jídelně. Praktická část začíná v pátek v 9:00. Dále dle programu kurzu, ten bude vyvěšen v jídelně.

Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné. Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu i mimo něj.

Cena za ubytování, stravu a trénink :

3410,-  dospělá cvičící  osoba, ubytování v chatce, plná penze a výcvik 1 pes

1710,- necvičící dospělá osoba ubytování v chatce a  plná penze

 1170,- dítě 4-14 let, ubytování v chatce, plná penze

3610,-  dospělá osoba, ubytování  na pokoji

1910,- necvičící dospělá osoba, ubytování na pokoji a plná penze

1170,- dítě 4-14 let, ubytování na pokoji  a plná penze

Příplatek za bezlepkovou dietu je 50,- / den

Možnost  zapůjčení topení za 80,- / den ,zapůjčení  povlečení 80,-/ víkend (lůžkoviny jsou na pokojích i v chatkách k dispozici)

 

Přihláška je akceptována po uhrazení zálohy za výcvik psa ve výši 1 200,- Kč na číslo účtu 1581733011/3030, poznámka: Celé jméno + datum víkendu, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.

Záloha je nevratná. Zálohu lze v případě neúčasti převést na náhradníka, kterého si sami najdete.
Doplatek ceny kurzu na místě v hotovosti.

Případné dotazy posílejte na email TejckovaMichaela@centrum.c

Dotazy ohledně ubytování pište na mail herolkyjaneta@gmail.com

Trenér – Míša Tejčková

 

Comments are closed.