Triky s Míšou

Triky s Míšou

Nemáte závodní ambice? Přesto byste chtěli svého psa naučit nové kousky? Třeba jen pro zábavu vás a vašeho psa, pro utužení vztahu mezi vámi, pro zaměstnání hlavy vašeho psa? Nebo naopak máte závodní ambice a rádi byste naučily svého psa principu učení, soustředit se po delší dobu, pracovat delší dobu bez odměn?

Připravila jsem pro vás dva víkendy plné triků, nápadů a zábavy.

Víkend Triky pro lepší koordinaci bude zaměřen na práci s tlapkami předními i zadními, práce na balančních pomůckách a spoustu dalšího.

Na víkendu Triky pro zábavu zaměstnáme našim pejskům hlavičky a naučíme je spoustu triků, které pak můžete využít i v různých psích sportech třeba v dogdancingu nebo při pobavení návštěv.

 

Organizace kurzu:

Příjezd ve čtvrtek před večeří, ubytování a večeře v 18:00. Úvodní povídání začíná ve 20:15 bez psů. Sraz v jídelně. Praktická část začíná v pátek v 9:00. Dále dle programu kurzu, ten bude vyvěšen v jídelně.

Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné. Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu i mimo něj.

Cena za ubytování, stravu a výcvik:

3410,- dospělý v chatce (1170,- dítě 4-14 let ubytování a strava)

3610,- dospělý na pokoji (1170,- dítě 4-14 let ubytování a strava)

Přihláška je akceptována po uhrazení zálohy za výcvik psa ve výši 1 200,- Kč na číslo účtu 1581733011/3030, poznámka: Celé jméno + datum víkendu, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.

Záloha je nevratná. Zálohu lze v případě neúčasti převést na náhradníka.
Doplatek ceny kurzu na místě v hotovosti.

Případné dotazy posílejte na email TejckovaMichaela@centrum.cz

Comments are closed.