Pozitivně posilovací víkend s Kačou

Pozitivně posilovací víkend s Kačou

 

Zajímá vás výcvik pomocí pozitivního posilování? Chcete se o něm dozvědět více a vyzkoušet si ho? Máte už nějaké cviky rozpracované a nevíte jak dál? Hledáte jen inspiraci nebo řešíte konkrétní problém?

 

 

 

Víkend v rytmu pozitivního posilování nejen v rámci učení cviků a triků, ale i řešení situací, které vás potkávají v běžném životě. Individuální přístup zajistí opravdu program na míru pro každého majitele i pejska a díky tomu, že si sami určujete, co chcete cvičit, je program pokaždé trochu jiný a vzniká tedy velké množství návodů a tipů pro cvičení i výchovu našich psů. I přes rozmanitost celého víkendu na úvodní přednášce zabrousíme do krajin psího způsobu myšlení, řekneme si, jak můžeme jeho chování ovlivnit, jak ho něčemu naučit i odnaučit.

 

Teoretická část:
– co je pozitivní posilování a jak vše vzniklo
– pro koho je pozitivní posilování vhodné
– jak naši psi přemýšlí
– základní pojmy pozitivního posilování
– výhody spolupráce pomocí pozitivního posilování

Praktická část:
– program tvoříme společně s každým jednotlivým týmem přesně na míru dle jejich přání, požadavků nebo problémů.

 

Víkend je vhodný jak pro pokročilé týmy tak i pro ty, kteří se chtějí učit novým věcem a rádi by posílili vztah se svým psem. Vhodné i pro problémové psy.

 

Organizace kurzu:
Příjezd ve čtvrtek před večeří, ubytování a večeře v 18:00. Večerní úvodní povídání ve 20:15 bez psů. Sraz v jídelně. První dopolední páteční cvičící blok v 9:00. Poslední cvičící blok v neděli dopoledne a po obědě odjezd. V pěti cvičících blocích se můžete těšit na tréninky se psy podle vybraného zaměření, teorii, ukázky i videa. Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu.
V ceně kurzu je zahrnuto ubytování v chatce nebo na pokoji, výcvik psa a přednášky a samozřejmě také plná penze.
Počet účastníků: 7 týmů (člověk + 1 pes)

Cena za ubytování, stravu a trénink :

3410,-  dospělá cvičící  osoba, ubytování v chatce, plná penze a výcvik 1 pes

1710,- necvičící dospělá osoba ubytování v chatce a  plná penze

 1170,- dítě 4-14 let, ubytování v chatce, plná penze

3610,-  dospělá osoba, ubytování  na pokoji

1910,- necvičící dospělá osoba, ubytování na pokoji a plná penze

1170,- dítě 4-14 let, ubytování na pokoji  a plná penze

Příplatek za bezlepkovou dietu je 50,- / den

Možnost  zapůjčení topení za 80,- / den ,zapůjčení  povlečení 80,-/ víkend (lůžkoviny jsou na pokojích i v chatkách k dispozici)

Přihláška akceptována po uhrazení zálohy za výcvik psa ve výši 1 300,- Kč na číslo účtu 1380136026/3030, poznámka: Celé jméno + datum a místo semináře, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.
Záloha je nevratná (lze ji vrátit pouze v případě, že za sebe najdete náhradníka, který není v seznamu náhradníků pod čarou)
Doplatek ceny kurzu na místě v hotovosti.

Případné dotazy posílejte na email LukesovaKaterina@gmail.com

Dotazy ohledně ubytování a stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com

Trenér: Kateřina Lukešová

Comments are closed.