Nosework pro úplné začátečníky

Nosework pro úplné začátečníky

Nosework – nový psí sport, založený na nejlepším a nejdokonalejším psím smyslu – čichu. Nosework se dá volně přeložit jako „práce nosem“ a tom celý tento sport je, pes v rozmanitém prostředí a v různých situacích hledá určitý specifický pach – vzorek, nejčastěji a dle ZŘ skořici vcelku nebo pomerančovou kůru v různém stádiu sušení.
Nosework je opravdu sport vhodný pro každého, bez ohledu na věk, plemennou příslušnost, velikost či temperament. Jako všechny jiné pachové práce, tak i NW, rozvíjí klidné soustředění u velmi temperamentních psů, udržuje ve formě psí seniory nebo psi po úrazech, rozvíjí pachové práce u mladých psů a vytváří kladný vztah mezi psem a jeho pánem.
Víkend pro úplné začátečníky je vhodný pro nadšence pro nový psí sport, kteří chtějí začít NW cvičit pod dohledem zkušeného trenéra. Součástí víkendu je úvodní teo

Sebou doporučuji vzít:
– Velké množství chutných odměn
– Vzorky (skořice, pomerančová kůra popř. vlastní vzorky)
– Oblíbená hračka
NW je opravdu nenáročný psí sport na vybavení 😉

Organizace kurzu:
Příjezd ve čtvrtek před večeří, ubytování a večeře v 18:00. Večerní úvodní povídání v 19:30 (sraz v jídelně) a přednáška ve 20:15 bez psů. První dopolední páteční cvičící blok v 9:00. Poslední cvičící blok v neděli dopoledne a po obědě odjezd. Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu.

 


Počet účastníků: 7 týmů (člověk + 1 pes) na trenéra

Cena za ubytování, stravu a trénink :

3410,-  dospělá cvičící  osoba, ubytování v chatce, plná penze a výcvik 1 pes

1710,- necvičící dospělá osoba ubytování v chatce a  plná penze

 1170,- dítě 4-14 let, ubytování v chatce, plná penze

3610,-  dospělá osoba, ubytování  na pokoji

1910,- necvičící dospělá osoba, ubytování na pokoji a plná penze

1170,- dítě 4-14 let, ubytování na pokoji  a plná penze

Příplatek za bezlepkovou dietu je 50,- / den

Možnost  zapůjčení topení za 80,- / den ,zapůjčení  povlečení 80,-/ víkend (lůžkoviny jsou na pokojích i v chatkách k dispozici)

Parkování zdarma
Wellness – privátní vířivka dle ceníku na baru

Přihláška akceptována po uhrazení zálohy za výcvik psa ve výši 1 200,- Kč na číslo účtu 1680997143/0800, poznámka: Celé jméno + datum a místo semináře, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.
Záloha je nevratná (lze ji vrátit pouze v případě, že za sebe najdete náhradníka, který není v seznamu náhradníků pod čarou). V případě storna akce mě prosím kontaktujte na mail anna.malirova@gmail.com co nejdříve.
– Doplatek ceny kurzu na místě v hotovosti.

.
Víkendem Vás bude provázet trenérka Anička Malířová, více dotazů anna.malirova@gmail.com
Anna Malířová
www.cuchame.cz

Dotazy ohledně ubytování a stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com

Comments are closed.