Nosework pro lehce pokročilé

Nosework pro lehce pokročilé

Nosework – nový psí sport, založený na nejlepším a nejdokonalejším psím smyslu – čichu. Nosework se dá volně přeložit jako „práce nosem“ a tom celý tento sport je, pes v rozmanitém prostředí a v různých situacích hledá určitý specifický pach – vzorek, nejčastěji a dle ZŘ skořici vcelku nebo pomerančovou kůrů v různém stádiu sušení.
Nosework je opravdu sport vhodný pro každého, bez ohledu na věk, plemennou příslušnost, velikost či temperament. Jako všechny jiné pachové práce, tak i NW, rozvíjí klidné soustředění u velmi temperamentních psů, udržuje ve formě psí seniory nebo psi po úrazech, rozvíjí pachové práce u mladých psů a vytváří kladný vztah mezi psem a jeho pánem.
Víkend pro lehce pokročilé je vhodný pro všechny, kteří již s NW začali, fázi imprintingu mají již úspěšně za sebou a minimálně začínají se značením nalezeného vzorku.
Tento víkend bude zaměřen na zlepšení práce NW K9 týmu – samostatné hledání psa, rituály před samotnou prací, zlepšení značení (samostatnost, nehrabání, rychlost a přesnost značení), výdrž a motivace psa pro hledání, správné využití aktuálních klimatických podmínek a spousty dalších. V čase odpočinku pejsků si budeme probírat strategie hledání jednotlivých týmů, pozorování videí a tematické ——–přednášky.

Sebou doporučuji vzít:
– Velké množství chutných odměn
– Vzorky (skořice, pomerančová kůra popř. vlastní vzorky)
– Oblíbená hračka
NW je opravdu nenáročný psí sport na vybavení 😉

Organizace kurzu:
Příjezd ve čtvrtek před večeří, ubytování a večeře v 18:00. Večerní úvodní povídání v 19:30 (sraz v jídelně) a přednáška ve 20:15 bez psů. První dopolední páteční cvičící blok v 9:00. Poslední cvičící blok v neděli dopoledne a po obědě odjezd. Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu.

 


Počet účastníků: 7 týmů (člověk + 1 pes) na trenéra

Cena za ubytování, stravu a trénink :

3410,-  dospělá cvičící  osoba, ubytování v chatce, plná penze a výcvik 1 pes

1710,- necvičící dospělá osoba ubytování v chatce a  plná penze

 1170,- dítě 4-14 let, ubytování v chatce, plná penze

3610,-  dospělá osoba, ubytování  na pokoji

1910,- necvičící dospělá osoba, ubytování na pokoji a plná penze

1170,- dítě 4-14 let, ubytování na pokoji  a plná penze

Příplatek za bezlepkovou dietu je 50,- / den

Možnost  zapůjčení topení za 80,- / den ,zapůjčení  povlečení 80,-/ víkend (lůžkoviny jsou na pokojích i v chatkách k dispozici)

Parkování zdarma
Závěrečný úklid chatky či pokoje (při objednání na baru) 200,-
Wellness – privátní vířivka dle ceníku na baru

Přihláška akceptována po uhrazení zálohy za výcvik psa ve výši 1 200,- Kč na číslo účtu 1680997143/0800, poznámka: Celé jméno + datum a místo semináře, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.
Záloha je nevratná (lze ji vrátit pouze v případě, že za sebe najdete náhradníka, který není v seznamu náhradníků pod čarou). V případě storna akce mě prosím kontaktujte na mail anna.malirova@gmail.com co nejdříve.
– Doplatek ceny kurzu na místě v hotovosti.

.
Víkendem Vás bude provázet trenérka Anička Malířová, více dotazů anna.malirova@gmail.com

Dotazy ohledně ubytování či stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com

.
Anna Malířová
www.cuchame.cz

Comments are closed.