Poslušnost shapingem

Poslušnost shapingem

Učíte svého psa pomocí shapingu? Nebo znáte základy shapingu a chcete se dozvědět více a zdokonalit se? Máte zájem o poslušnost ať už na zkoušky nebo pro zábavu? Chcete psa naučit nové cviky poslušnosti pomocí shapingu, nebo zdokonalit ty staré? V tom případě je tento kurz přímo pro vás.

Během víkendu budeme společně pomocí shapingu učit nové cviky poslušnosti a zdokonalovat ty již naučené. Budeme zlepšovat, zpřesňovat a zrychlovat jejich provedení, nebo přidávat rušivé vlivy. Můžeme se věnovat cvikům podle zkušebních řádů obedience, poslušnosti v záchranařině, sportovní kynologii i jen tak pro zábavu a běžný život. 

Pro koho je víkend vhodný: pro všechny, kteří mají alespoň základní znalosti shapingu a chtějí se učit a zdokonalovat v poslušnosti. Pro psy každého věku, velikosti a rasy či „nerasy“. Kurz není vhodný pro naprosté začátečníky v shapingu (lidi, pes být začátečník může). Pro zájemce o základy shapingu je vhodný kurz shaping s Ivanou Grešovou.

Trenér: Monika Kalábová

Teoreticky budeme probírat:
– Jak má vypadat provedení jednotlivých cviků
– Jak naučit jednotlivé cviky
– Jak zlepšit provedení jednotlivých cviků (přesnost, rychlost)
– Zkušební řády a rozdíly mezi nimi

Prakticky si vyzkoušíme: konkrétní cviky poslušnosti podle jednotlivých zkušebních řádů nebo vašeho přání. Může se jednat například o chůzi u nohy, odložení, aport, polohy, pozice u nohy a před psovodem, vyslání do čtverce (obedience), vysílání do směrů (záchranařina) a další.

Organizace víkendu: 

Víkend začíná ve čtvrtek večeři a následovat bude úvodní povídání (19:30). V pátek a sobotu večer budeme probírat teorii, nebo budeme řešit vaše problémy při cvičení a odpovídat vaše dotazy.  Praktická cvičení budou probíhat v pěti blocích. Víkend končí nedělním obědem.

Kapacita: 8 psů


Cena ubytování, stravy a výcviku:

3410,- dospělý v chatce (1170,- dítě 4-14 let ubytování a strava)

3610,- dospělý na pokoji (1170,- dítě 4-14 let ubytování a strava)

1450,-  2.pes stejného psovoda

Přihláška akceptována po uhrazení zálohy za výcvik psa ve výši 1200,- Kč na číslo účtu 2200405298/2010, poznámka: Celé jméno + datum víkendu, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.

Záloha je nevratná. Zálohu lze v případě neúčasti převést na náhradníka. V případě neúčasti na kurzu 50% zálohy propadá, 50% lze převést na jiný kurz u stejného trenéra (může být jiné téma) a to nejpozději do 6 měsíců od kurzu, za který byla záloha placena.
Doplatek ceny kurzu na místě v hotovosti.

Případné dotazy posílejte na email monryt@seznam.cz

 


 

Comments are closed.