Velikonoční tábor s Kačou a Mončou

Velikonoční tábor s Kačou a Mončou

Chcete si se svým psem užít víkend, kde se budete nejen bavit, ale také vzdělávat? Na tomto víkendu na vás čekají cvičení a tréninky se psy, hry pro lepší přivolání, zábavné soutěže, výlet a Velikonoční vycházka.

Chybět nebude přátelská atmosféra, velikonoční pohoda, něco zeleného ve čtvrtek a spousta jídla. Začínáme na zelený čtvrtek a bavit se budeme až do Velikonočního pondělí.

Během víkendu vám budou samozřejmě trenéři k dispozici i pro individuální konzultace.

Pro koho je víkend určen:

– pro všechny, kteří si chtějí se svými psy užít velikonoční dovolenou s cvičením psa, ale i spoustu zábavy.

– pro pejsky všech velikostí i každého věku.

 

Organizace kurzu:

Příjezd ve čtvrtek před večeří (večeře v 18:00). Večerní úvodní povídání v 19:30 (sraz v jídelně). První dopolední páteční cvičící blok v 9:00. Poslední cvičící blok v pondělí dopoledne a po obědě odjezd. Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu.

 


Cena tréninku a souvisejících nákladů a jeden tým (pes + psovod) je 1900 Kč,- /1.pes, 1700,– / 2.pes stejného psovoda
Ceník ubytování a stravy zde

Přihláška akceptována po uhrazení zálohy ve výši 1400,- Kč na číslo účtu 2200405298/2010, poznámka: Celé jméno + datum víkendu, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.

Záloha je nevratná. Zálohu lze v případě neúčasti převést na náhradníka. V případě neúčasti na kurzu 50% zálohy propadá, 50% lze převést na jiný kurz u stejného trenéra (může být jiné téma) a to nejpozději do 6 měsíců od kurzu, za který byla záloha placena.
Doplatek ceny kurzu na místě.

Případné dotazy posílejte na email monryt@seznam.cz

Comments are closed.