fbpx
Víkend pro štěňata a psí puberťáky s Kačou

Víkend pro štěňata a psí puberťáky s Kačou

Pořídili jste si štěňátko nebo již máte doma psího puberťáka a chcete z něj mít vychovaného pohodového rodinného parťáka pro život? Chtěli byste se naučit, jak s ním komunikovat, pracovat a naučit jej základní povely a možná i něco navíc? Plánujete nějakou sportovní kariéru se svým pejskem a chtěli byste mít dobrý základ, na kterém budete stavět?

Víkend bude mít jak teoretickou část, tak praktickou část.

V teoretické části si budeme povídat o socializaci pejska a jak na to, jak se chovat v různých situacích. Povíme si i něco o učení psů, jak vysvětlit pejskovi, co po něm chcete tak, aby to pro něj bylo srozumitelné. A povíme si něco i o péči o psa, jeho krmení, na co si dát pozor, co pes potřebuje a spoustu dalších informací. Naťukneme si také hry pro lepší přivolání i práci se stresem. Samozřejmě se po celou dobu budete moci zeptat na to, co vás zajímá.

V praktické části bude věnována pozornost socializaci, přivolání, hře se psem, chůzi na vodítku, naučení základních povelů, jeden blok bude věnován také seznámení s shapingem. Přístup při výcviku je individuální, abyste se vy i váš parťák naučili co nejvíc a doma věděli, jak pokračovat dál.

Organizace kurzu:
Příjezd ve čtvrtek před večeří, ubytování a večeře v 18:00. Večerní úvodní povídání v 19:30 v jídelně a následně přednáška ve 20:15 bez psů. První dopolední páteční cvičící blok v 9:00. Poslední cvičící blok v neděli dopoledne a po obědě odjezd. V pěti cvičících blocích se můžete těšit na tréninky se psy, teorii, ukázky i videa. Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu. V ceně kurzu je zahrnuto ubytování v chatce nebo na pokoji, výcvik psa, pronájem výcvikových ploch a místností, výcvikové pomůcky a přednášky a samozřejmě také plná penze.
Počet účastníků: 8 týmů (člověk + 1 pes)

 

Cena tréninku a souvisejících nákladů a jeden tým (pes + psovod) je 1700 Kč

Ceník ubytování a stravy najdete ZDE

Přihláška akceptována po uhrazení zálohy  ve výši 1 200,- Kč na číslo účtu 1380136026/3030, poznámka: Celé jméno + datum a místo semináře, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.
Záloha je nevratná (lze ji vrátit pouze v případě, že za sebe najdete náhradníka, který není v seznamu náhradníků pod čarou, případně najdeme náhradníka my).
Doplatek ceny kurzu na místě.

Případné dotazy posílejte na email LukesovaKaterina@gmail.com

Trenér: Kateřina Lukešová

Comments are closed.