fbpx
Hry pro posílení vztahu a lepší ovladatelnost – 2. část

Hry pro posílení vztahu a lepší ovladatelnost – 2. část

 

 

Máte rádi výzvy a chcete, aby se váš pejsek lépe kontroloval a nad situacemi také sám přemýšlel? Chcete ho učit sebekontrole, ale zároveň si stále hrát a užívat společnou zábavu? Chcete, aby vám věřil?

Udělejte výcvik zábavným pro sebe i pro chlupáče a přidejte kontrolu, která pejskovi nebude protivná, naopak ho bude moc bavit a bude ji brát jako výzvu, kterou je potřeba zdolat.
Pejska budeme učit kontrolovat své emoce ještě víc než minule, rozhodovat se proti jeho přirozeným instinktům a to vše stále pouze pomocí pozitivního posilování. Naučíme se nové testovací hry, které budete moci zařadit do vašeho společného tréninku a uděláte ho tak ještě efektivnějším. Dostane se také na malé opakování a zkontrolování her z 1. části.

Teoretická část:
• doplnění teoretických znalostí, které nám minule unikly
• bude sestavena především na vaše přání

Praktická část:
• opakování kritického jádra her a her motivačních
• hry testující hodnotu
• hry kombinované (testovacím způsobem)

Víkendy her jsou rozděleny na více částí, důvodem je důkladné probrání jednotlivých her.
1. část bude zaměřena na motivaci pejska, pochopení principu pozitivního posilování, řádnému procvičení kritického jádra her a her budujících hodnotu.
2. část bude potom zaměřena na zopakování kritického jádra her, naučení testovacích her, testování naučeného chování, chápání jednotlivých povelů, přidávání rušivých prvků a zavedení kontroly do cvičení. K tomuto kurzu je potřeba, mít absolvovanou první motivační část her, pejsek by měl zvládat odložení a přetahovat se s hračkou.
3. část je určena absolventům první a druhé části. Můžete se těšit na prohlubování a využívání znalostí z předchozích dvou víkendů. Budeme se věnovat spojování her, různé možnosti a varianty, zdokonalování a zvládání větších výzev. Čeká vás ještě více rušivek, ale také spousta zábavy. U vás i u pejska je nutná znalost jednotlivých her a chápání povelů pro uvolnění, ale i pro různé typy odměn.
14. část PŘIPRAVUJEME

Organizace kurzu:
Příjezd ve čtvrtek před večeří, ubytování a večeře v 18:00. Úvodní povídání 19:30 v jídelně. Sraz a povídání v pátek 9:00 bez psů v jídelně. První dopolední páteční cvičící blok rovnou naváže. Poslední cvičící blok v neděli dopoledne a po obědě odjezd. V pěti cvičících blocích se můžete těšit na tréninky se psy podle vybraného zaměření, teorii, ukázky i videa. Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu.
V ceně kurzu je zahrnuto ubytování v chatce nebo na pokoji, výcvik psa a přednášky a samozřejmě také plná penze.
Počet účastníků: 8 týmů (člověk + 1 pes)

Cena za ubytování, stravu a výcvik:

1700,-  výcvik psa

1690,-  dospělá osoba ubytování v chatce a  plná penze

1890,-  dospělá osoba, ubytování na pokoji a plná penze

1170,- dítě 4-14 let, ubytování v chatce nebo na pokoji  a plná penze

50,- / den příplatek za bezlepkovou dietu – požadavek nutno uvést v poznámce přihlášky povlečení

80,-/ víkend  zapůjčení lůžkovin včetně povlečení (doporučujeme vlastní spacák,prostěradlo, případně polštářek)

80,- / den zapůjčení topení

Přihláška akceptována po uhrazení zálohy za výcvik psa ve výši 1 200,- Kč na číslo účtu 1380136026/3030, poznámka: Celé jméno + datum a místo semináře, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.
Záloha je nevratná (lze ji vrátit pouze v případě, že za sebe najdete náhradníka)

Doplatek ceny kurzu na místě.

Případné dotazy posílejte na email LukesovaKaterina@gmail.com

Trenér: Kateřina Lukešová

Comments are closed.